Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha valamelyik szülőtök folyama...

Ha valamelyik szülőtök folyamatosan megjegyzéseket tenne a leendő unokájuk nevére mit válaszolnátok ti rá?

Figyelt kérdés
Én már kezdem unni, hogy apám folyamatosan azzal cseszeget, hogy miért így hívják a gyereket, ő neki csak a kollégája ugrana be róla, meg milyen ez már egy kisbabának, miért nem lehet az amit akar? Amikor ez szóbajön már nem szólok semmit, ha telefonon beszélünka akkor leteszem a telefont, de aztán jön a balhé, hogy milyen hisztis vagyok, meg meg sem hallgatom stb... eleinte még kontráztam, hogy az tuti nem lesz a gyerek és az én meg a párom babája lesz, nem az övéké.
2017. dec. 3. 12:03
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
72%
ugyanazt tenném amit te. Lecsapnám a telefont, ha már sokadjára se érti meg. Illetve ha a jelenlétemben máshogy hívná, akkor megmondanám, hogy nem viszem, amíg a rendes nevén nem szólítja a gyereket. Ezt az idősebbek, mindig túlgondolják, az csak egy név, mit kell ebből cirkuszt csinálni. Ha lesz gyerekem nem fog érdekelni ha az unokámat Radiátornak, vagy kiskutyafülének nevezi el, max jót röhögök, de nem nagyon izgatna.
2017. dec. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim válasza:
77%
Semmi küzók hozzá,te gyereked,te szűlöd,és olyan nevet adsz neki ami neked tetszik,ők meg fogadják el,törödjenek bele,úgysem a nevéért fogják szeretni.
2017. dec. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
83%
Én le se xarnám tetszik-e nekik vagy se. Amúgy mi a neve, ami annyira nem jön be nekik?
2017. dec. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
73%
MI eleve nem mondtuk meg elöre a nevet, hanem amikor ott volt a baba, annak AZ volt a neve és kész, nem tartottunk elötte vitaköröket.
2017. dec. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Igor Konrád

A Konrád a páromnak tetszett az Igor nekem. Nekem bejönnek az ilyen szlávos/orosz nevek, Ivánt akartam először de a két Á furán hangzott volna. Konrád a kollégája

2017. dec. 3. 12:42
 6/35 anonim ***** válasza:
95%
mondjuk nekem egyik se tetszik, de ha fiam ezt a nevet adná az övének, elfogadnám. az ő döntése.
2017. dec. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
34%
Szegény gyerek.
2017. dec. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
57%

Az Igor egy picit zord, de nem rossz, egyediek! Jobb mint a krisztofóró meg alex meg viviána meg az ilyen kcsg nevek.

Nálunk is ez van, ők mindent jobban tudnak...mindent jobban csinálnának...mindig okosabbak.... Nem tekintenek felnőttnek és nem tisztelnek, azért van ez az egész. Csak ők várják el a tiszteletet, de azt ki is harcolják, ha kell, erővel. Sokan még nem másztak le a fáról, ne vedd a lelkedre. Én távolságot tartok a magam nyugalma és ép elméje érdekében.

2017. dec. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
75%
Pont ezért nem mondtuk meg senkinek előre a neveket. Mikor megszületett a kislányom anyám hisztizett egy sort, mert másodiknak megkapta az apai nagymamám nevét (10 éves koromban meghalt és anya gyűlölte) de mivel az elsőt használjuk, már nincs vele problémája.
2017. dec. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
26%

szegény gyerek. Apád viselkedése gyerekes és nem helyénvaló, de teljesen megértem:S

Igor Konrád fúúúúj. A gyereked netalán félig orosz vagy mi? De akkor is az Igorrol egy bevert orrú, keménykötésű orosz jutna eszembe. A Konrád még elmenne,de a kettő együtt böööeee

2017. dec. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!