Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám tegnap összeveszett...

Anyukám tegnap összeveszett velem mert eltűnt egy iskolai könyvem és én leátkoztam és most pedig a bocsánatkéréséért esedezek már tegnap majdnem végeztem magammal nincs kedvem semmihez még most is sírok. Segítség?

Figyelt kérdés
2017. dec. 11. 10:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki és kérj bocsánatot Tőle. Csak ez lesz a megoldás.
2017. dec. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted, hogy leátkoztad?
2017. dec. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De még ma meg is fenyegetett azzal hogy ma nem jön haza a munkahelyéről.
2017. dec. 11. 11:22
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
nyilván hazajön - állj elé, mondd el, mit tettél és mondd el, hogy nagyon megbántad.
2017. dec. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%

Elátkoztad anyádat, mert TE nem találtad a saját sulis könyvedet?

Gratulálok! ... és gondolom nem ez az első eset, hogy minősíthetetlenül viselkedsz anyáddal.

Nem sírni kell, hanem önvizsgálatot tartani, hogy hogyan is lehetne változtatnod a viselkedéseden!

Lehet bocsánatot kérni rendszeresen, ki is tart ideig-óráig a következő disznóságodig, de ez a "leszarlak, lenyallak, leszarlak, lenyallak" állapot egy idő után nagyon fárasztó annak, akinek ezt el kell viselnie.

Rázd meg magad és próbálj normális ember módjára viszonyulni anyádhoz!

2017. dec. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
Ez az egész nagyon durván túl van reagálva. Egy sz*ros könyv miatt családi botrány van? Anyukád sem egy érett felnőttként viselkedik.
2017. dec. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
Micsoda retardált egy család.
2017. dec. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Mit jelent az, hogy leátkoztad? Leírnád úgy, hogy a nem romák is értsék?
2017. dec. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Beakartam venni 10-darab gyógyszert és apukám megnyakalt és rámripakodott hogy szállj már le a Földre!
2017. dec. 11. 12:11
 10/17 anonim ***** válasza:
97%

Tehát eltűnt egy párezerer forintos tankönyv, ami akár ingyen is pótolható, és erre te 10 gyógyszert be akartál venni (amitől max elaludnál)?

Jesszusom, sok gondod lesz még az életben...

2017. dec. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!