Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kérdőre vonnátok a lányotokat,...

Kérdőre vonnátok a lányotokat, ha?

Figyelt kérdés
Ha találnátok nála egy terhességitesztet?

2017. dec. 11. 19:27
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nem tudtok róla, hogy lenne barátja.
2017. dec. 11. 19:28
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nem kérdőre vonnám, csak megkérdezném
2017. dec. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Beszélgetnék vele a védekezésről.
2017. dec. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Eleve úgy nevelném, hogy 1) tudjon a védekezési módszerekről mindent, 2) nyugodtan elmondhasson bármit, így aztán nem kérdeznék semmit, magánügye.

(jó, persze attól is függ, hány éves)

2017. dec. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a lány? Hol találom a terhességi tesztet?
2017. dec. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
18 éves, még velünk él, gimis. A zoknis fiókjában hátul. Nem beszél sosem egy esetleges szerelmi kapcsolatról.
2017. dec. 11. 21:03
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Használta is? Én is vettem anno barátnőmnek terhességi tesztet, mert ő nem merte megvenni. Nálam volt pár napig amíg odaadtam neki. Bár én ezt is elmondtam anyukámnak...
2017. dec. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vonnám kérdőre.

18 éves, természetes, hogy van szerelmi élete. Ha ezt nem köti az orrunkra, attól még nem r...anc.


Továbbá: a "zoknis fiókjában, hátul" találtad. Véletlenül?

Mert nekem lesülne a bőr a képemről, ha a 18 éves gyerekem fehérneműi között kutakodnék.

2017. dec. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább szemen köpnék magam, ha a lányom dolgai között kutakodnék.


Szánalmas, komolyan.

2017. dec. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért kutatsz a szobájában?

Jó tudom, ilyenkor mindig jön a mentegetőzés meg a kamu kifogások, hogy te csak kivitted a szobából a szennyest meg beraktad neki a tiszta ruhákat..Persze.

Elég nagy már ahhoz, hogy ezeket maga is megtegye, tök gáz, hogy a szekrényében turkálsz.

Akármi miatt lehet nála teszt. Lehet másnak vette, de az is lehet, hogy magának.

Attól mert nem tudsz róla, hogy lett volna valakije, még simán lehetett.

Ha nem túl jó a viszony, nem vagytok annyira bizalmasak, akkor simán lehet, hogy nem mondta el, hogy jár valakivel vagy kavar.

18 évesen nem lenne túl meglepő.

Szerintem ne mondj neki semmit, hanem egyszerűen ajánld fel neki, hogy szívesen elkíséred nőgyógyászhoz , elég nagy már ahhoz, hogy rákszűrésre menjen + ha szeretne valamilyen fogamzásgátló eszközt feliratni, akkor azt is megteheti, kifizeted neki amíg tanul még.

Ezt ha így elmondod neki, azzal sokkal többet érsz el, mintha kérdőre vonnád és jól megaláznád azzal, hogy megtaláltad a terhességi tesztet.

Elhiszem, hogy aggasztó volt látni, de inkább törekedj a jó viszonyra és ajánld fel neki, hogy fizeted neki a fogamzásgátlót még.

Kamaszként évi kb 40 ezret fogamzásgátlóra kicsengetni elég sok, akkor is ha felesben fizetik a fiúval.

Gumi sem sokkal olcsóbb.

2017. dec. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!