Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szuleim nem fogadjak el a...

A szuleim nem fogadjak el a baratomat!?

Figyelt kérdés
18 eves lany vagyok vagy no,kinek mi:) 1honap es betoltom a 19et.most lett baratom egy honapja vagyunk egyutt es el sem tudom mondani mennyire boldog vagyok meg soha nem voltam ilyen boldog.de a szuleimnek nem tetszik at hogy nem magyar(nem szeretnem leirni milyen szarmazasu mert felek hogy ezt meglatja egy ismerosom)es van egy cege ami eleg jol megy a szuleim guriznek a penzert.es szerintuk full kamu a baratom az egesz elete en erre annyit mondok mindig attol hogy valakinek osszejott ez a dolog es van penze nem feltetlen rossz ember vagy illegalis uton szerezte.semmi koze az ilyenekhez. Nem engedik hogy bemutassam nekik nem akarjak megismerni nem engedik hogy elmenjek hozza pedig sajnos nagyon keveset tudunk talalkozni es mindig o jon amikor nincs itthon senki.vagy elmegyunk beulni valahova de ez hosszabb tavon nem megoldas.a tobbi csaladtagom kedveli ot es elfogadjak mert tudjak boldog vagyok.a szuleim szerint is csak ez szamit de meg sem akarjak ismerni nem id adnak neki eselyt.nekem eleinte fontos volt hogy kedveljek ot de ennyi balhe utan igazabol mar nem erdekel.csak azert meg sem akarok”elszokni”hozza tudom hogy felnottnek szamitok.de nem akarom hogy ramhivjak a rendorseget rs ok vigyenek haza mar ha tehetnek ilyet.jovore vegzek a sulival es szeretnek hozza koltozni mert most csak a suli tart itt.de ahogy ismerem oket erre az lesz a valaszuk hogy biztos nem koltozol felejtsd el.engedelyt kell kernem mindenhez es mar nagyon elegem van ebbol.de ugy tervezem ugyis elkoltozok jovore 19eves leszek azt csinalok amit akarok.csak az megis erdekelne hogy jogi uton tehetnek ez ellen valamit?

2017. dec. 12. 11:32
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy mindig vesz vagy venne nekem dolgokat.es erre mindig az a valaszuk a szuleimnek hogy mondjam meg neki hogy ne vegyen mert ez szerintuk tul draga. En ugy gondolom hogy mas ember arra kolti a penzet amire akarja ha ram akarja kolteni koltse nem konyorgok es rinyalok soha hogy vegye meg nekem ezt meg azt mar hozza szoktam hogy nem kapok soha semmit senkitol,szoval ezzel nincs gond.
2017. dec. 12. 11:36
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

jovore vegzek a sulival es szeretnek hozza koltozni mert most csak a suli tart itt.

Na hát ezt bírd ki, az iskolát fejezd be, utána elmész szépen az arab olajsejkkel és "jogi " úton sem és sehogyan sem tehetnek ellenetek semmit.

2017. dec. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ne aggodjon senki nem arab sejk :D
2017. dec. 12. 11:47
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
Én sem örülnék neki ha a 18 éves lányomat valaki pénzelné. Gondolom ez azt jelenti hogy sokkal idősebb is.
2017. dec. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
22eves nem egy 60eves venember
2017. dec. 12. 11:50
 6/17 anonim ***** válasza:
50%

ugyis elkoltozok jovore 19eves leszek azt csinalok amit akarok - szuper. Van legalább egymisi megtakarításod és munkád, vagy a barátodon tervezel élősködni?!


Ennyi eszed lenne, én valahol most szakítanék veled, mert nulla a jövőképed és lázadozol, mikor semmi bevételed.


18 évesen nemhogy nő NEM vagy, de egy hisztis kislány maximum.

2017. dec. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
Aki nem akarja az ömlesztett hazug mesét elolvasni, annak összefoglalom: Arra kíváncsi, hogy 19 évesen “jogilag” visszarángathatják-e a szülei, ha elköltözik.
2017. dec. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%

1. Kérdés, milyen nemzetiségű. Cigánytól, arabtól, töröktől óvnám a lányom, nem véletlenül, mert kulturális különbségek vannak köztünk, nem is kevés, és rengeteg ilyen sztoriról lehet hallani.

2. Éretlenke vagy még, nem tapasztaltál eleget a világból. Sajnos azoknak a férfiaknak a többsége, akik ilyen rövid kapcsolat után már pénzelnék a nőjüket meg mindenféle baromi drága cuccot vennének nekik, nem önzetlenségből meg szerelemből teszik ezt. Hanem mert így meg tudják venni a nőt, és kiszolgáltatottá tenni nekik. Ha a nő nem úgy ugrál, ahogy ők fütyülnek, akkor jön az, hogy kuss van, mert én tettelek azzá, aki vagy, mennyit költöttem rád. Sajnos az ismeretségi körömben is volt ilyen, egyik csaj csak azért tudott kiszabadulni, mert alapból nem csóró családból származott és befolyásos apja volt, aki szépen befenyítette a csávót. 16 évesen már Náray Tamás kosztüm, Gucci táska, ilyenek... 19 évesen már nem engedte a lányt a srác a barátaival találkozni, nem mehetett sehova, durva féltékenységi rohamok, megmondta, hogy öltözzön, kivel ismerkedhet, kire nézhet rá, hova mehet...

És itt egy 1hónapos kapcsolatról beszélünk! Nem egy többévesről... aki 1 hónap után elhalmozza luxusdolgokkal a nőjét, úgy, hogy jóformán nem is ismeri, mert ennyi idő alatt 100%-osan NEM LEHET kiismerni a másikat... szóval azzal a pasassal van vmi. Ha más nem, akkor naiv és butus. Jobb esetben. Rosszabb esetben meg tudatosan próbál magához láncolni meg kiszolgáltatottá tenni, a szádat befogni cuccokkal.



Amúgy jogilag nem tehetnek semmit, mert elmúltál 18. De kis rúghatnak a házból még érettségi előtt is pont emiatt.

2017. dec. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Köszi, utolsó, ez sokat segített, mert a kérdező nagyon igénytelen, se helyesen írni, se mondatokat tagolni nem tud (kérdező, nem az ékezetekről van szó, hanem az írásjelekről, már ha egyáltalán tudod, ezek mit jelentenek), és így nekem egy fél napig tartott volna értelmezni, amit összehordott :)


A válasz: 18 éves korod után nem vitethet senki sehonnan haza. Oda mész, ahová akarsz. Volt egy rokonom, aki huszonéves korában megszökött otthonról, és miután több hét múlva megtalálta a rendőrség, csak annyit mondhattak el a szüleinek, hogy él és jól van, de hogy pontosan hol találták meg, azt nem.

2017. dec. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%

Az utolsó válaszolóval egyet értek.

Ne fogadj el mindent, ne engedd, hogy pénzeljen, mert még nem ismered annyira, hogy tudd, hogy milyen ember.


És de igen, veled is megtörténhet a rossz.

2017. dec. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!