Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg ekkora probléma lenne?

Tényleg ekkora probléma lenne?

Figyelt kérdés
Tavaly megismerkedtem egy orosz sráccal neten keresztül, volt is nálunk még nyáron és már akkor is feljött az a téma, hogy legközelebb én megyek hozzájuk. Voltam diákmunkázni tavaly meg idén nyáron is, meg volt hogy év közben hétvégén is, összejött annyi pénz, hogy én is ki tudják hozzá menni. Szóval nem is az, hogy a szüleimnek kell finanszírozni. Már mindent elintéztem, amit kellett, erre szüleim teljesen kifakadtak, hogy minek megyek. De akkor is ez volt amikor a srác jött ide, nem gondolták hogy tényleg jön, most meg azt nem gondolták hogy én tényleg megyek. Lehet csak aggódnak értem, mert végülis nem mentem még ennyire messze így egyedül, de egy kicsit így is sok, hogy egész nap azt kell hallgatni, hogy hülyeséget csinálok. Én is fiú vagyok egyébként és nemsokára 18 leszek és majd téli szünetben megyek, Karácsony után.
2017. dec. 13. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
36%

Az hogy itt nyavajogsz, panaszkodsz a neten idegeneknek a szüleidről egy olyan kérdés kapcsán, amihez senkinek semmi rálátasa, nekem az jön le, hogy nem csak egy oroszországi uthoz vagy alkalmatlan, de meg sok mashoz is....

Őszintén honnan a búbánatból tudnánk, hogy milyen vagy, milyen a kapcsolatod a szüleiddel.


Ha az en gyermekem mondaná ugyanezt, higy megy.... hol ott tudom, hogy balhés, nem tud vigyázni magára, ostoba meg a szomszed faluhoz is, stb stb, akkor bizony én sem engedném el.


Ha viszont az elejen megkerdezi, hogy mehet-e, meg tudok bízni benne, intelligens egy ilyen úthoz, akkor elengedném.....


Merlegelj melyik vagy Te, keresd az okokat, es a panaszaiddal hagyj minket béken....

2017. dec. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14%

Biztosan félteknek, ez tök érhető, hiszen a szüleid és külföldre mész először egyedül, idegen helyre, idegenekhez. Oké, hogy egyszer volt itt. De akkor is csak netes ismerős, nem ismerik, nem ismerik a családját, a körülményeit.

A hülyeséget talán arra is értik, hogy kidobsz egy csomó pénzt azért, hogy egy pasihoz mászkálj, akivel valószínűleg úgysem tud kialakulni normális kapcsolat a távolság miatt. Ebben is van logika.

2017. dec. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%

Teljes mértékben #1-el kell egyetértenem.

Nem csoda, hogy nem engednek el, értelmes szülő ennyire gyereket nem enged el egyedül sehova, nem hogy ilyen helyre.

2017. dec. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

Jaj, most látom, hogy te is fiú vagy :D

Hát akkor meg minek mászkálsz egy idegen fiúhoz???

Inkább menj el a barátaiddal itthon valahova.

2017. dec. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%

Én biztosan nem engednélek el Oroszországba.


Elég egy szar vízum és máris nem tudsz hazajönni - rokonom így járt. Csak valami apróságot toltak el, de már a reptérről sem jöhetett ki.

Négy napot töltött aztán egy szállóban, de minden lépését fegyveres őrök kísérték. Mindezt addig, míg a konzulátus ki nem állította neki az immár hibátlan vízumot.

2017. dec. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az, hogy neten beszélgettek attól még nem ismered. Hiába érzed azt, hogy igen. Én sem tartom okos ötletnek, hogy elmenj. Gondolj bele kimész még nem vagy nagykorú sem. Nem tudsz elintézni semmit, ha történik valami. Ha szülő lennék én is kiakadnék. Öcsém most 17 és úgy, hogy a nővére vagyok nem az anyukája így is mindent megtennék hogy lebeszéljem arról, hogy egyedül kimenjek egy idegen országba valakihez akit egyszer látott életében. A szüleid szeretnek és féltenek. Az meg, hogy ezt az egészet sajnos ahogy olvasom nem érted arra utal, hogy nem vagy elég érett egy ilyen úthoz ami 17 évesen nem is baj.
2017. dec. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!