Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha kiirt az orvos egy hétre...

Ha kiirt az orvos egy hétre de a szuleim azt akarják hogy bemenjek a suliba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kedd reggel rosszul éreztem magam, ezért nem mentem suliba. Ha kiírt az orvos az egész hétre akkor bemenjek vagy ne? a szüleim azt mondjak ha nem megyek be baj lesz.. dehat kiirt az orvos.. mit tegyek? a valaszokat elore is koszi

2017. dec. 13. 18:36
1 2
 1/12 anonim válasza:
73%
Maradj csak otthon. Milyen szülők vannak manapság...
2017. dec. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Vagy ha tényleg erőszakoskodnak akkor menj be,és szólj az ofőnek,hogy rosszul vagy és szóljon a szüleidnek.Így már csak elfogják hinni
2017. dec. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Ne menj be:) Semmi baj nem lesz. Ha kiirtak kiirtak. Maradj csak otthon. Gondolom jo lustizni egy picit karacsony elott :p

En is rengetegszer csinaltam ezt,es laam,jogra jarok. Tehat maradj csak otthon. Addig hasznald ki amig csak tudod,mert ha mar dolgozol,nem igazan lesz ilyenre lehetoseged! 🙂

2017. dec. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%

Az orvos kiír ha kéred, de a szüleid meg látják, hogy semmi bajod sincsen.

Ha akarsz karácsonyra ajándékot tőlük, akkor szerintem ne hallgass az itteni lógósokra.

2017. dec. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem is maradj otthon nem azért, hogy lógjál, hanem hogy kipihend a betegséget, hogy ne ess vissza.


Engem mindig beküldtek, ha lázas voltam is, hiába voltam kiírva. A hiányzásom ugyan annyi lett, mert a tanárok beírták a naplóba az ellenőrzőmből hiába mentem be, én meg hetente visszaestem és a végén kórházban kötöttem ki és 2 hétig nem tudtam suliba menni. Ezt minden betegségkor eljátszották és semmi értelme nem volt, csak sokkal tovább voltam beteg.(És természetesen az én hibám volt, hogy folyton beteg voltam.)

2017. dec. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk ha fiam tényleg beteg megfázott stb akkor irja ki az orvos de akkor én nem is küldöm suliba ,ha csak 1 napos gyomor rontás vagy hasonlo akkor én igazolom azt másnap menie kell azt meg észre veszem ha valaki csak logni akar azt nem lehet.
2017. dec. 14. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
15%

3as, én azért a jogra nem lennék büszke:-D Főleg hogy olyan telített hogy soha az életbe nem fogsz elhelyezkedni, mert minden humános vagy jogra, vagy pszichológiára vagy kommunikációra megy.


kérdező:ha rosszul vagy ne menj be, de ha jól vagy menjél. Úgyis mindjárt téli szünet, nálunk mindig téli szünet előtt adtak csomó lehetőséget a jegek javítására.

2017. dec. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

Az orvos (egészségi állapotod miatt) iskolába járásra alkalmatlannak minősített. Ehhez tartsd magad!


Mellesleg: Gyalázatos a szüleid viselkedése! Ezt mint szülő mondom!

2017. dec. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha tényleg beteg vagy és nem kamubetegség (valószínűleg a szüleid ezt hiszik), akkor maradj otthon. Ha nem tudsz koncentrálni, nincs értelme suliba menni, csak még jobban legyengülnél. Nagyon rossz lemaradni, de ígérd meg nekik, hogy igyekszel pótolni mindent, amiről lemaradtál.
2017. dec. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszi a válszokat!
2017. dec. 14. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!