Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más apja is ilyen bunkó...

Más apja is ilyen bunkó paraszt módon viselkedik? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

A szobájában az fogad, hogy a retkes zoknijait és gatyáit a széken szellőzteti. És kerek szemekkel csodálkozik rajta, hogy miért nem takarítok nála. Most komolyan aki ilyen, annak nem mind1 mekkora porban van? Megkértem többször is, hogy a szennyesbe tegye a cuccait. Nincs kedvem szlalomozni a 3 napos penészes gatyái között, meg nem fogom azt a széket fogdosni, amin a gatyáit rohasztja. Főleg amikor elkezd lengni ott, úristen fúúúúj. Én saját intim szennyeseimtől is undorom. Nem olyan szinten, hogy fintorogva nyúlok hozzájuk, de hogy a bútorokra tegyem, vagy körbe vegyem magamat velük...

Most komolyan hogyan lehet valaki ennyire igénytelen 2 diplomával? Nem keres rosszul, van mosógépünk, mi a jó abban, hogy napokig hord ilyen holmikat?

Csak az hat, ha leordítom a fejét, utána 2 hétig nem rakja oda a holmijait, de én már belefáradtam.

Az anyjától tanulta el ezeket... Ő a putriból jött...

Valami megoldás esetleg? Tippek, javaslatok?


2017. dec. 13. 19:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Az én párom is ilyen, képes a büdös zokniját a párna alá tenni este, ha nem látom. :S

Próbáltam nem összeszedni a disznó módon szétdobált, szanaszét hagyott mocskos ruháit, de annyit értem el, hogy én nem éreztem jól magam...

Ha veszekszem, egy ideig odafigyel, utána kezdődik az egész újra.

2017. dec. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

"A szobájában az fogad, hogy..."

Ne menj be a szobájába.

2017. dec. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
32%

"Az anyjától tanulta el ezeket... Ő a putriból jött..."


Te pedig az apádból!!

2017. dec. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%

"Más apja is ilyen bunkó paraszt... "


Ha az apád paraszt, akkor te is az vagy!

2017. dec. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Csak azt mosd ki, ami a szennyesben van. Ha akar tiszta ruhát akkor tegye oda (esetleg indíthat magának egy mosást), ha nem akkor meg az ő baja. Attól, mert valakinek trehányok a szülei még nem kell követni a példájukat. (Páromat pl. pont azért zavarja jobbam a kosz, mert az anyja putris, pedig az apja nevelte normális körülmények között, csak fél, hogy mégis olyan lesz, mint az anyja.)
2017. dec. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
6%

Most komolyan. Mi bajod a fateroddal? Tok jofej! :)


"kicsit budos a szar akkor mar meg sem eszed?" - apukam mondta egykoron (Isten nyugosztalja)


Majd par ev mulva maskent fogsz duzzogni a jelenlegi problemadon.

2017. dec. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6.: Nem duzzogok, megoldást keresek!
2017. dec. 13. 21:33
 8/14 anonim ***** válasza:
19%
Mire keresel megoldast? Hogy lebunkozod a sajat apadat?
2017. dec. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8.: Mikor bunkóztam le?
2017. dec. 13. 22:20
 10/14 anonim ***** válasza:
20%
Ha csak ez a problémád az apáddal, akkor igazi bunkóval még nem találkoztál... Nem mondom, hogy ez klassz, de ha emellett normális, nem agresszív, nem iszik, nem terrorizálja a családot, akkor sztem nagyon gyorsan gondold át, hogy fogalmazol apáddal kapcsolatban.
2017. dec. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!