Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért ítélnek el engem a szüleim?

Miért ítélnek el engem a szüleim?

Figyelt kérdés

Soha az életben semmi rosszat nem tettem és egy magánéleti dolog miatt már kikészülök idegileg.

Én egy 19 éves srác vagyok és van egy 17 éves barátnőm.

A lány aranyos,szép,és mindenben megért engem.

Egyedüli dolog ami nem tetszik az az ,hogy picit butuska és ,hogy a apja háát.. hogy is mondjam egy alkoholista alpári ember.

Falusi család ezen meg se lepődtem.

DE amikor bemutattam otthon a barátnőmet akkor jöttek a szülői marhaságok ,hogy "jajj ,de buta,meg ne vele éljem le az életemet mert akkor kitagadlak téged".

Az utolsó mondatukon összetörtem belülről és nem értem ,hogy emiatt a magánéleti dolog miatt miért kell elítélni..

A lány tanul nem iszik és eszméletlen kedves.

Kicsit unom már néha ezt világot épp emiatt mert minden áldott nap ezzel morzsolják össze a lelkemet.

Én nem tervezem barátnőmmel leélni az életemet szóval egyáltalán semmi előre tervezett szándékom nincs.

Néha komolyan kötelet tudnék a nyakam köré fonni emiatt...

Nem bírom ,hogy még ilyen idősen is ilyeneket vágnak a fejemhez.

A lány részemről rendben van és nem értem a szüleim miért ilyen ellenségesek.

Tud főzni,takarítani szóval még az alap női feladatokra is képes...

Szerintetek mit tegyek most őszintén?

Mert tanácstalan vagyok és én ezt már nem bírom sokáig lelkileg.



#barátnő #szülő #folyamatos lelki terror
2017. dec. 14. 00:39
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
29%
Valami oka csak van ,hogy még te is butának tartod.. én sem örülnék ha a gyerekemnek olyan barátnője lenne aki annak ellenére ,hogy tanul buta...
2017. dec. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Nem egy agyhalott szintre kell gondolni azért használtam a "butuska" jelzőt.

Mondjuk úgy ,hogy sok alapvető dolgot nem tud (magyar oktatás miatt én már nem is csodálkozom).

Még részemről is vannak hiányosságok mégis egyetemen tanulok.

De ezen kívül a csajszi rendben van.

Szóval nem értem milyen alapja van ennek a terrorizálásnak,hogy kitagadnak emiatt.

A lány mint mondottam nem drogos nem iszik szóval nem alja nép.

2017. dec. 14. 00:53
 3/33 anonim válasza:
26%

Tarts ki mellette, mert férfi vagy, és küzdj!

De végül be fogod látni, hogy a szüleidnek igaza volt, csak ez lehet hogy éveidbe fog kerülni.

2017. dec. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Amíg van oka küzdök is.

Még nem tudom mit hoz a sors lehet,hogy történik olyan dolog ami miatt szétválunk.

2017. dec. 14. 01:03
 5/33 anonim ***** válasza:
90%
A szüleid se lehetnek ész lények, ha ilyesmivel fenyegetőznek. Talán pont anyádra hasonlít az a lány és nem mer tükörbe nézni.
2017. dec. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
84%

"Tud főzni,takarítani szóval még az alap női feladatokra is képes... "


Anyádnak nincs igaza.

Hozzád valóban csak buta nő illik.

2017. dec. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

5# Hát,hogy is mondjam édesanyám nagyon elit szóval 2 diplomás ember és ezért áll így a dologhoz.


6# Gratulálok ,hogy ebből a mondatomból megsaccoltad az értelmi szintemet,de sajnálattal közlöm ,hogy az állításod eléggé alaptalan :)

Most őszintén hol látsz egy mai 17 éves lányt nap mint nap takarítani? A főzésről már ne is beszéljünk mert egy zacskós leves már kihívás számukra..

Nem kell bemutatni őket,mert akiket ismerek azokból az összes ilyen ezen korosztályban.

Sőt az előző barátnőm is ilyen volt e téren.

2017. dec. 14. 01:41
 8/33 anonim ***** válasza:
89%

Előző:

Nem ez a gond, hanem mint alap női feladatnak tekinted a háztartási munkát.

Ne is csodálkozz, ha értelmes nő nem áll veled szóba.

2017. dec. 14. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
93%

Ott a pont utolsó. Bár sz értelmi szint már ott megmutatkozott hogy "a apja háát.. hogy is mondjam egy alkoholista alpári ember.

Falusi család ezen meg se lepődtem. " Hát kérlek, A falusiak ezek szerint ostobák, és alkeszek egytől egyik mi? Keress valami városi értelmiségi plázaku.rvát, az való hozzád. (csak hogy én is maradjak a hülye sztereotípiáknál)

2017. dec. 14. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
90%

Bocsi de értelmiségi ember létedre te vagy a buta ,ha egy lányt aki tanul lebutázol ,miben nyilvánul meg butasága ? És bocs de városiként az hogy falusi embereket alkoholistának nevezed szintén butaságra vall ,

Itt te vagy a butáb hiába lesz diplomád.

2017. dec. 14. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!