Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit kezdenétek az ilyen...

Ti mit kezdenétek az ilyen exférjjel?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm elmondta, hogy meghalt az Anyukája. A volt férje nem ment el a temetésére. Több, mint egy évvel a haláleset után jelent meg, annyit sem mondott, hogy: "Nagyon sajnálom!" vagy "Őszinte részvétem!". Azt sem mondta, hogy miért nem ment el, csak azt, hogy ha sok pénzt örökölt, segít elkölteni.

2017. dec. 14. 07:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
29%
Én visszaküldeném az anyjába. Ha nem ment el a temetésre, akkor is meg kellett volna indokolnia, az utolsó mondat pedig viccnek nagyon durva.
2017. dec. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%
Rendkívül cinikus és tapló kijelentés volt az exférj részéről, a volt feleség helyében kidobtam volna azonnal!
2017. dec. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
39%

Amikor az egyik rokonom meghalt, a volt férje nem ment el a temetésére, holott több mint 20 évig voltak házasok, 3 gyerekük van, több unoka.

Én ezért mélységesen megvetem. Volt képe kifogásokat kitalálni, miért nem ért rá. Ami még megdöbbent, hogy a 3 gyereke a mai napig jól elvan vele, összejárnak, pedig ütötte-verte az anyjukat.

Ilyen dolgokra nincs magyarázat. Vannak görény emberek, és vannak idióták akik jóképet vágnak hozzá.

2017. dec. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
Kérdés, anyósnak mekkora része volt a házasság tönkretételében...
2017. dec. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%

EXférj.

Az utolsó "poén" persze elfogadhatatlan.

De! ha az exházastársak egyáltalán nem kommunikálnak, akkor minek ment volna el a temetésre? Már elváltak, már nem családtag. (És a korábbi családi kapcsolatok minőségéről sem tudunk semmit, de ezek alapján feltételezem, nem volt felhőtlen.)

2017. dec. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Andizsuzsi ***** válasza:
79%

Sokan a saját szülőjük temetésére sem mennek el.

Az én édesanyám sem jött el az apám temetésére, pedig 20 évig voltak házasok. Teljesen megértettem.


A férj beszólása bunkó volt, a többiben szerintem semmi kivetnivaló nincs.

2017. dec. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%

Sokan kicsit túlmisztifikálják ezt a temetés dolgot.

A halottnak már úgysem érdekli...

Az ostoba rokonság meg MINDEN esetben talál valami csámcsogni valót...

Nem jött el, nem sírt, nem volt talpig feketében, nem hozott elég nagy virágot...

Ha valaki ki tud bújni egy temetés alól az egy szerencsés ember, semmi más.

2017. dec. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%

EX, mi köze van innentől kezdve volt anyóshoz?! Semmi.


Ok, a beszólása bunkó volt, de a többivel semmi baj.

2017. dec. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%
Kinek a volt férje? A halotté vagy az ismerősé? Mert ebből nem derül ki.
2017. dec. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%
Ha ex akkor nem kell vele kezdeni semmit.
2017. dec. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!