Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok azokról az...

Mit gondoltok azokról az "anyákról", akik letagadják a gyereküket?

Figyelt kérdés

Aki elmegy a gyereke mellett úgy hogy szinte észre sem veszi...

Akit az sem érdekelne ha a gyereke meghalna?

Pedig a gyerek nem drogozott, most sem, nem ivott, nem lopott

..stb?


2017. dec. 14. 21:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem férfiak között gyakoribb az ilyen. Ezekre lényekre azt szoktam mondani, hogy már Hamurapi idején sem tekintették "anyának" vagy "apának". Tudniillik akkor is az számított annak, annak járt az a megszólítás, aki nevelte a gyereket, és nem annak, aki megszülte vagy nemzette. Mindenesetre nemtől függetlenül mélyen megvetem az ilyen alakokat. Még egy kisállat sorsa is érdekli az embert, ha új gazdához került. Ha valaki nem akart gyereket, vagy önhibáján kívül nem tudja nevelni de akkor legalább annyit tegyen meg érte, hogy keres olyan személyt, akiben megbízik, aki gondoskodik róla, és akinél meg tudja látogatni.
2017. dec. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
44%
"Ezekre lényekre azt szoktam mondani, hogy már Hamurapi idején sem tekintették "anyának" vagy "apának"." - valószínű, ők se tekintik annak magukat - pont ezért viselkednek így.
2017. dec. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
37%
Ez mindenképpen kevés információ ahhoz, hogy bármit is gondoljak. mert normál pszichés és lelkiállapotú ember ilyesmit még okkal sem tesz, nemhogy ok nélkül. ha viszont beteg az illető, akkor nem megvetés illeti, hanem kezelésre van szüksége.
2017. dec. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%
Ennek az az oka, Kérdező, hogy nem akart az illető gyereket. Az más kérdés, hogy a gyereknek mit okoz ezzel.
2017. dec. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%
"Ennek az az oka, Kérdező, hogy nem akart az illető gyereket." - vagy bármi más, pl. szó se esett a gyerek koráról a kérdésben...
2017. dec. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg kevés az információ. Nem tudjuk, hogy a Kérdező e a gyerek, de idézőjelet írt, Ő már biztosan nem kicsi gyerek. De mindenképpen az az oka, hogy vagy nem akarta a nő azt a gyereket, vagy nem volt érett az anyaságra, vagy új párja lett és ezért rúgta fel a régi életét. Az ilyen viselkedésnek más oka van, mint hogy a gyerek rossz volt. Sajnos, a kicsik még hajlamosak önmagukat hibáztatni, ha a szülőjük elhagyta Őket.
2017. dec. 15. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
33%
Én ismerek ilyen nőt. 3 gyereke van, persze, már mind felnőtt. A két legidősebb fiú, velük és a családjaikkal nem áll szóba. 4 unokája van így, de van, amelyiket még talán személyesen nem is látta, mert egyszerűen nem kiváncsi rájuk. A 3. gyereke lány, na ővele voltak problémák tini korában, valamiért mégis ő A gyerek. Az egyik fiát ki is túrta a házból, hogy a lányé lehessen a szobája. A középső fiút ismerem, nagyon rendes, dolgos, vele nem voltak problémák, abszolút nem szolgált rá. A férj normális, ő tartja a kapcsolatot a családdal.
2017. dec. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%
Azt hogy ez az eredménye mikor azt mondják egy nőnek hogy "ne vetesd el, majd megszereted" "szüljél már, a sajátodat majd szeretni fogod"
2017. dec. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Kedves 8as válaszoló, az is a gyerek hibája hogy megfogant és nem vetették e?

AKkor az én anyámnak biztos mind a három szülés előtt azt mondták hogy ne vetesse el... És igen arról hogy valaki rosszanya mások tehetnek..

2017. dec. 17. 10:33
 10/15 anonim ***** válasza:
76%

#9 nyilván nem az ő hibája csak rajta csattan, ha egy félrenevelt kutya megharap az is a gazdi hibája, mégis fogsz tenni valamit a kutyával hogy csimpaszkodjon ítéletnapig a karodon.

Ha nem a gyerek hibája akkor anyuci kussoljon és akármit szeretne az életben szívja magába, Ez egy olyan szitu ahol valaki nem fog nyerni és általában nem azon csattan az ostor aki az anyát belekényszerítette a helyzetbe hanem vagy a nőn aki nem akart szülni vagy a gyereken aki nem tehet erről.

2017. dec. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!