Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más anyukája is csinál ilyet?

Más anyukája is csinál ilyet?

Figyelt kérdés

Sziasztok na szóval sosem volt jellemző anyukámra,hogy meztelenül lenne,mindig volt rajta bugyi és melltartó legalább.Most viszont kb 10perce jött ki a fürdőszobából teljesen csupaszon:O

Más anyukája is csinál ilyet?Teljesen meglepett ezzel.


2017. dec. 14. 23:29
 1/8 anonim válasza:
100%
Xdd lehet nem vitt magaval semmit amit felvehetett volna xdd az enyem nem szokott ilyeneket tenni xdd de az egyik baratnome igen xdd
2017. dec. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Simán bejárkálok hozzá kezetmosni ha épp fürdik. Én nem értem mit kell szégyenlősködni, főleg ha lány vagy. Nincs semmilyen újdonság a másikon. xD
2017. dec. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyám állandóan meztelenkedik fürdés előtt/után.

Engem zavar, mert nem vagyok kíváncsi rá..

2017. dec. 15. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Engem nem zavart az sosem, az sem, mikor apám rohan át a nappalin egy szál semmiben, mert elfelejtette bevinni a boxert.


Én szégyenlősebb vagyok, de a párom előtt meg simán flangálok minden nélkül.

2017. dec. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még soha nem gomdolkoztam ezen..
2017. dec. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
14 éves fiú vagyok,és meglepő volt csupaszon látni.Na és,ha én is elfelejteném bevinni magammal a cuccom,vajon ő mit szólna hozzá,ha én is csupaszon jonnék ki?
2017. dec. 15. 10:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Valószínúleg semmit nem szólna. Nem olyan régen még naponta többször látott pucér fenékkel :-D
2017. dec. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vajon mit szolna, amikor par eve meg o torolte ki napjaban tobbszor a szaros segged. Sot, a puncijabol jottel ki! Teljesen meztelenul! Hu!
2017. dec. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!