Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vannak itt olyan mára felnőtt...

Vannak itt olyan mára felnőtt emberek, akiket egynemű párok neveltek?

Figyelt kérdés
Érdekelne milyen volt felnőni, velük, miket tapasztaltatok? Nem hiányzott-e az egyik szülő mintája? Hogyan alakult a további életetek? Szexuális orientáció, párkapcsolat, Tartós jól működő házasságban élő, gyermeket nevelő boldog ember lett-e belőletek?köszönöm, ha írtok.

2017. dec. 16. 07:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
64%
Ebben az agyilag elmaradott országban? Szerinted fogsz ilyet találni?
2017. dec. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem engedni kellene, hogy fogadhassanak örökbe gyereket. Az miért jobb, hogy a nevelőintézetek tele vannak szeretetigényes gyerekekkel, akik később prostituáltak vagy kábítószerfüggők lesznek, pontosan azért, mert nem kapták meg a meleg, szeretetteljes családi otthont. Mondom ezt úgy, hogy jómagam tanár vagyok. Lehet lepontozni, hajrá!
2017. dec. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
80%

Majd 20 év múlva megmondom, ha még hallani fogok az illetőkről akkor.

Szerintem az ilyen családban felnövő gyerekek valszeg iskolában biztos hallgatni fogják másoktól ezt a dolgot. És a szülői minta is hiányozni fog. De egy nevelőotthonnál biztosan jobb.

2017. dec. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%
" És a szülői minta is hiányozni fog.2 Nem feltétlenül... Az a hetero szülők mellett felnövőknek sincs meg minden esetben.
2017. dec. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
22%
Nezz kulfoldre. Pap iron minden szep, de a gyerekeknek nem volt mesecsodas.
2017. dec. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%

" És a szülői minta is hiányozni fog"


Ez kifejezetten előnyös is lehet, amilyen mintát lát sok gyerek.

2017. dec. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Nightfall válasza:
96%

Én még csak 16 vagyok, szóval nem biztos, hogy jó vagyok a kérdésre de hátha xD

Apukámmal meg a barátjával élek már 5 éve. Anyám alkoholista. Nem, nem hiányzik a mintája. Láttam a mintájából eleget.

Amúgy tényleg nem volt minden mesecsodás, pláne az elején, azért nekem nem volt könnyű beleszokni a szituba, meg elég rosszul éreztem magam, hogy ezt dobta az élet, hogy egy alkoholista meg a homokosok között választhatok xD De végül is nem bántam meg. Amúgy jó fejek, szóval végül is jól elvagyunk, néha veszekszünk ilyenek xD De sztem azt mindenhol...

Szexuális orientáció hát a csajok érdekelnek. Gondolom elfogadnák azt is, ha meleg lennék, de nem vagyok az xD Párkapcsolatom most nincs, hogy boldog ember lesz-e belőlem azt nem tudom de igyekszek xD

Suliban/haverokkal nem volt annyira gáz, kb. egy hétig volt nagy szám a dolog, aztán megszokták. Néha még poénkodnak rajta. Néha én is poénkodok rajta xD De úgy igazából szerintem senkit nem érdekel.

Nem tudom még mit írhatnék :/

16f

2017. dec. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
94%

#7-es,

Nagyon jol leirtad a helyzeted, koszonom az oszinteseged.

2017. dec. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
16%
Most ráharaptatok a szülői minta dologra, csak a kötekedés kedvéért. Nyilván nem az idegbajos apukára meg a repedtsarkú depis anyukára gondoltam. Vannak normális családok is, ahol apuka-anyuka nem defektes. Apuka férfi és anyuka nő. Ilyen is van. Guglizzatok rá.
2017. dec. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
14%
En mar csak annak orulok, hogy remelhetoleg nem kell tobb mint 20 evet elnem ebben a beteg vilagban.
2017. dec. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!