Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 18 éves fiú vagyok apukám 69...

18 éves fiú vagyok apukám 69 éves furcsa lenne vele beszélni a lányokról?

Figyelt kérdés
Nagyon nagynak érzem a korkülönbséget. Mikor ő volt annyi idős mint én teljesen más volt a helyzet e téren. Van egy lány aki nagyon tetszik, mostmár kb olyan 2 hónapja járunk. Szeretném ezt elmondani a szüleimnek ( anyukám 58). Furcsa lenne? Hogy fogadnák? Az ilyen idős emberek hogy beszélnek a randizásról, esetleg szexről?

2017. dec. 17. 16:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még ő is tudd egy-két jó és hasznos dolgot mondani a csajokról és a csajozásról!
2017. dec. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
19%
Egyke vagy? Ha van idősebb tesód és beszélőviszonyban vagytok én inkább vele beszélném meg. Pusztán azért, mert ő "benne" van helyzetben. A szüleid meg másik generációhoz tartoznak, ahogy te is említetted.
2017. dec. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
ez nyilván attól is függ, hogy milyen a kapcsolatod a szüleiddel, de szerintem csak a korkülönbség miatt nem beszélgetni erről butaság lenne :) biztos ő is örülne, ha érezné, hogy szükséged van a tanácsára.
2017. dec. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedbe kíváncsi lennék a véleményére.
2017. dec. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
7%

Nyugodtan beszelhetsz veluk barmirol ... hiszen a szuleid. Az O fiatalkorukban is ugyanugy csajoztak, csak nem GOA ratyra jartak, hanem Fonografra. Nem dizejnerdrogoztak, hanem nyugtatora ittak piat. Nem bmx-eztek es deszkaztak, hanem csonakhazna jartak es tanchazba.


Amugy javaslom olvasd el > Dr. Fritz Kahn: A szerelem iskolája < cimu konyvet. Regen irtak, de ma is aktualis es szerintem minden kerdesedre megtalalod a valaszokat. Nem regeny amit ki kell olvasni, inkabb tajekoztato dolog pontokba es temakorokbe szedve. Jo olvasmany szerintem.

2017. dec. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem vagyok egyke van egy bátyám de ő nagyon messze él és csak ritkán találkozunk. Persze hogy kíváncsi vagyok apa véleményére de nem tudom hogy reagálna ha rákérdeznék. ( az előttem szóló is említette, hogy ő már kevésbé van "benne" a dologba)
2017. dec. 17. 17:01
 7/20 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy már kevésbé van benne, nem azt jelenti, hogy sosem volt benne, hiszen te is megszülettél valahogy...
2017. dec. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ez is igaz! Csak az aggaszt, hogy én a "pici fia" vagyok és lehet hogy ezt nem kezelné könnyen...
2017. dec. 17. 21:07
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Az meg nem korfüggő.
2017. dec. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem furcsa. :)
2017. dec. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!