Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek hogyan győzzem...

Szerintetek hogyan győzzem meg anyukámat, hogy engedjen el cserediák programra (egy éves vagy 3hónapos) Japánba? Már majdnem azt mondta, hogy elenged erre jött ez az Észak -koreai konfliktus dolog. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
:,( segítsetek légyszi nem tudom mit csináljak ...:(

2017. dec. 17. 22:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Hány éves vagy? Minden költséget áll a program, vagy valamit fizetni kellene?
2017. dec. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
nem igazán vannak jó érvek; dél-korea utána a japánokat rühellik a legjobban az északiak. HA esetleg lenne egy konfliktus, akkor a két országban nem lenne túl biztonságos. De erre szerintem egy százalék esély sincs.
2017. dec. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%
Anyukad izgul de észak koreat előbb lövik szét mint bármit tudna tenni. Emiatt nem kell izgulni. Fukusima már más kérdés. Arra a környékre en sem engednélek el
2017. dec. 18. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem hülyeség lenne kihagyni egy ilyen lehetőséget.

Ugyanúgy azt is hülyeségnek tartom, hogy sokan nyáron visszamondták a nyaralásukat (európán belül) a terrorhelyzet miatt.

Nem szabad félelemben élni, ki kell használni a lehetőségeket.

Nyilván van pár ország, ami eléggé no-go zóna lett, oda én sem engednélek.

De Japántól nem kell félni szerintem, kicsi az esély rá, hogy bármi baj történjen.

Beszélj anyukáddal erről, kb soha vissza nem térő lehetőség ez, nem sokan tudnak ennyi időt eltölteni ott.

2017. dec. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Keress olyan diákot, aki volt már kint, beszélgess vele, beszélgessetek együtt anyukáddal.

Ő pl. 18 éves, ha jól emlékszem, és egy évet volt kint.

[link]

Lehet, hogy neki, vagy bárki hozzá hasonlónak lennének olyan érvei, ami segíthet. :)

2017. dec. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Nektek is kell fogadni diakot? Lehet, hogy ezt nem akarja igazan? Mennyibe kerulne neked az ut? Mert ugye, ha mas nem, de zsebpenz azert kell. Tudna adni? Amugy meg varhatsz 10 evet es lehet, hogy semmi nem tortenik, viszont te lemaradtal egy elmenyrol ami egy eletre szol. Viszont lesz mas aki elmegy helyetted. Holnap egy tegla is a fejedre eshet, nem kell Japanba menni, ha annak ugy kell tortennie.
2017. dec. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgyse durrantanak oda. Az a barom kis dagadék is tisztában van vele, hogy ha csak sandán ránéz a többiekre, azonnal szétlövik sz@ros kis országát.

Ez a villongás inkább a népének szól, őket akarja terrorban és félelemben tartani, nehogy fellázadjanak.

2017. dec. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#3-mas válaszoló, légyszíves ne hirdess ilyet, a hidegháború alatt folyó kísérletezésből a SZU-ból és USA-ból, több sugárzás jött. Hiroshima-ban él barátom, ottani születésű és teljesen egészséges, város van ott, egyetem. A sugárzás nem nagyobb mint a kozmikus háttérsugárzás. (lásd ami Mo.-on van)

Nézz utána meddig tart egy atombomba által lévő radioaktivitás, ne híresztelés a saját hibás elmeleteidet.

2017. dec. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet hogy ha most nem jutsz el Japánba akkor valószínű az életben soha nem fogsz. Ilyen lehetőséget a híradóra támaszkodva eldönteni...érdekes.
2017. dec. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én most márciusban utazok ki Japánba (egy évre), anyukám nekem is megingott egy kicsit, amikor volt ez a balhé, de azért még elenged. Mondd meg anyukádnak, hogy ez egy életre szóló, kihagyhatatlan dolog, amiről nem maradhatsz le. Úgysem fog semmi sem történni, csak ijesztgetnek... És igen, itthon is ugyanúgy eshet bajod, mint kint; több esélye van, hogy elüt egy autó vagy megakad a torkodon a falat, mint hogy lebombázzák Japánt.
2017. dec. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!