Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szájra puszit anyának. Ez...

Szájra puszit anyának. Ez valóban abnormális?

Figyelt kérdés
Nos, én egy 15 éves lány vagyok, és lefekvéskor anyának a szájára adok puszit. Az előbb olvastam gyk-n, hogy ez nem elfogadott, serdülőkorban már nem normális a mi kultúránkban (magyar). Én eddig ezt egy teljesen természetesen dolognak tartottam. Anyukámmal egyébként jóban vagyok, őszinték vagyunk egymással. Apukámnak egyáltalán nem adok puszit. A pedomami meg ehhez hasonló, idióta megjegyzéseket ha lehet, mellőzzük, köszönöm.

2017. dec. 18. 21:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%
Mikor hagyjátok már abba ezt a témát?Nagyon idegesítő nem mindegy,hogy ki mit csinál az szüleivel otthon?Kit izgat,hogy hova adtok egymásnak puszit csókolgassátok egymást ha ezt szeretnétek.
2017. dec. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%
Az csak egy puszi, nekem nem abnormális, pedig nálunk még kisgyerekkorban se volt, meg is lepődtem, mikor először láttam, hogy olyankor ez bevett dolog. De ha kielemzem, nem találok benne semmi feltétlenül kivetnivalót.
2017. dec. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Én sosem adtam a szüleimnek szájra puszit, mindig azt mondták hogy azt a szerelmesek teszik. 15 évesen szerintem már furcsa, de az a lényeg hogy titeket nem zavar, nektek így jó
2017. dec. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Azt hiszem, megnyugodtam. Csak a sok hurrogás után mégiscsak elgondolkodik az ember, hogy ő most ezzel rosszat tesz-e. Az elsőnek pedig azt üzenem, hogy nem csók, hanem puszi. Van különbség. :)
2017. dec. 18. 22:06
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
Hát nagyon furcsa minden esetre. Gyerekként meztelenül mászkál mindenki a szülők előtt aztán egy idő után kialakul az mindenkiben hogy ennek vége. A szájra puszinak is így kéne lennie. A szülő puszilgatja a gyereket mindenhol ahol éri Így a száját is ez nem tudatos. A gyerek viszont egyszer csak fellázad mert nem tetszik neki és nincs több puszilgatás nemhogy a szájra, hanem sehova ez így természetes.
2017. dec. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
61%
Első vagyok számomra akkor nevezzük szájra puszinak is irritáló.
2017. dec. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nálam csak ez maradt meg, az itthoni meztelenkedésről 10-11 éves koromban leszoktam. Fürdeni is azóta zárt ajtóval szoktam.
2017. dec. 18. 22:12
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
Számomra nagyon furcsa a szájrapuszi,15 éves korban pedig szerintem abnormális.Én egyszer beszélgettem egy gyermekpszichológussal,és kíváncsiságból rákérdeztem hogy mit gondol erről.Ő is helyteleníti.Tény és való hogy azt csináltok amit akartok,de véleményt kértél.
2017. dec. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
97%
Brezsnyev is adott Kádárnak, pedig még az anyja sem volt.
2017. dec. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
45%
Az ember a szerelmének ad a szájára puszit, nem az anyjának. Nagyon intim és belsőséges dolog, de NEM a családdal. Szokjatok le róla szerintem, mert nem normális.
2017. dec. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!