Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám nem fog örülni karácso...

Anyukám nem fog örülni karácsonyi ajandekanak. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vettem neki egy elektronikai dolgot , erre most mondta, hogy ő kinézett egyet magának, amit januárban fog megvenni mert karacsonyra nem szeretett volna ilyet vásárolni. Magyarul a fajtajaval is baj lesz és azzal is, hogy ezt kapja karacsonyra. Pedig úgy örültem, hogy eszembejutott valami ami elromlott neki és szeretne újat. Talán nem is lőttem melle mert nem egy rossz darabról van szó de ha ő már kinézett egyet akkor ez nem fog tetszeni neki. Úgyis fog rajta találni hibát ráadásul drágább is, így amiatt is ideges lesz, hogy ő olcsóbban is vett volna én meg erre költöttem. Most mit csináljak? Mást már nagygyorsan ki se tudok találni és pénzem se nagyon van már miután mindenkinek megvertem az ajándékát. De ha nem kap semmit azon fog idegeskedni így viszont ezzel is elrontom az ajándékozast hogy tiszta stressz lesz az egész és csak idegesíteni fogja a dolog.
2017. dec. 19. 17:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudod még visszacserélni olyanra, amilyent ő szeretne?
2017. dec. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Vidd vissza az uzletbe es csereltesd ki, vagy vegyel az aran mast neki
2017. dec. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom, 3 napon belül vették volna vissza de én már 2 hete megvettem. Ahol vettem ott nem lehet olyat kapni amit ő szeretne így cserélni sincs lehetőség. A kérdés inkább, hogy odaadjam-e vagy ne. Lehet, hogy ha elkezdi használni akkor megszereti, jobb a teljesitmenye mint annak amit ő kinézett. De nem tudom...
2017. dec. 19. 17:58
 4/21 A kérdező kommentje:
Ha tudnám cserélni se lenne ötletem, hogy mire. Mondta, hogy valamit szeretne karácsonyra de el se mondja senkinek, hogy mit. Így lehetetlen rajonni.
2017. dec. 19. 18:01
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp add neki oda
2017. dec. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én odaadnám. Lehet, hogy megbarátkozik vele, meg egyébként is, ha nem adod oda, mit csinálsz vele?
2017. dec. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy nem fog neki tetszeni? Lehet, hogy azért nézett ki olcsóbbat, mert ő maga nem akar rá többet költeni, de boldog lesz, ha ajándékba kapja. Nyilván azért nem akart karácsonyra ilyet vásárolni, mert ilyenkor ezer más kiadása van, nem fér bele még ez is. Hidd el, nagyon fog örülni neki.
2017. dec. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan örülni fog neki. Szerintem nem azért mondta, hogy katácsonyra nem akart ilyent vásárolni, mert nem szeretne azt kapni, csak ő nem akart már karácsony előtt költeni rá. Nyugodtan add oda, meglátod tetszeni fog neki.
2017. dec. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Metionin ***** válasza:
96%
Add oda. Nem vagy gondolatolvasó sem jós. Ha nem tetszik neki, akkor mondd hogy bocs te már 2 hete megvetted, ha nem oké akkor cseréltesse ki ünnep után.
2017. dec. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Ő sose költ sokat magára. Most is az olcsóbb kategóriában nezelodott, valószínűleg csak abban a kategóriában látta a legjobbnak azt amit kinézett, de így is bele fog kötni, hogy miért költöttem rá többet. Meg már csakazertis találni fog rajta hibát.
2017. dec. 19. 18:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!