Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak most, hogyan...

Mit csináljak most, hogyan kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Azt hiszem, anyukám nagyon közel van ahhoz, hogy megcsalja édesapámat. Neki nem szólhatok, és hivatalosan azt sem tudhatom, hogy anya másik pasival beszélget (bár valószínűleg tudja,hogy tudom) Hogy fizikailag volt-e valami, vagy lesz-e nem tudom (csak sejtem sajnos, de lehet, hogy bebeszélem magamnak), de borzalmas látni, hogy anya úgy viselkedik, mint egy szerelmes kiskamasz, se lát se hall, egész nap a telefonját nyomkodja. Undorodom már lassan az anyámtól, de fogalmam csináljak! 20L

2017. dec. 22. 18:03
1 2
 1/18 anonim válasza:
53%
Ha anyud meg akarja csapni az élettársát akkor bizonyára annak okai is vannak, talán nem boldog,valami újra vágyik, szexuálisan nem elégedett stb.Próbálj beszélni vele és megoldást találni az esetleges problémákra
2017. dec. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Csalni*
2017. dec. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
17%
Majd megérted 20 év múlva. Inkább fateroddal beszélj, hogy törődjön anyáddal.
2017. dec. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Apu látástól vakulásig dolgozik, hogy előteremtse azt a pénzt, amit anyám elszór...persze, annyit még így sem tud keresni, hogy elég legyen neki, de ha többet lenne itthon, az sem lenne jó. Anyának évek óta nem lehet jót csinálni, semminek sem tud örülni, a kákán is a csomót keresi.
2017. dec. 22. 19:20
 5/18 anonim ***** válasza:
33%
Nincs közöd az anyád szerelmi életéhez. Ha fel van dobódva, legalább otthon is jobb kedve lesz. Egy szerelmes embertől nem kell undorodni. Inkább legyél te is szerelmes.
2017. dec. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
59%
Nem vagy már gyerek. Beszélj anyáddal, hogy tönkre akarja tenni a családot egy pasas miatt? Habár nem sok eredménye lesz.
2017. dec. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ötös, egyáltalán nem jobb a helyzet itthon, sőt. Velünk sokkal feszültebb, mint általában...már, ha meghallja, hogy éppen valaki kommunikálni szeretne vele. Emellett épp arra játszik, hogy kirúgják a munkahelyéről, teljesen felelőtlen lett, nem gondol bele semmibe, nem érdekli semmi
2017. dec. 22. 19:58
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy krízishelyzet apád és anyád között.Te - mivel már nem vagy gyerek- látod ezt. Apádnak is látni kéne. Sokat melózik, tisztelet érte, de nem látja a fától az erdőt! Az élet nem csak 20 éves korig tart, 40 évesen is ugyanolyan szerelmes tud lenni az ember lánya, mint tinikorában. 43N
2017. dec. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
8-as vagyok. Akkor most az a gyanúd hogy anyád lépni akar? Ez így már gáz, tényleg.
2017. dec. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ráadásul van két kisöcsém is...nem tudom, felrúgná-e ezt az anyagi biztonságot, amiben most él. Talán van annyi esze, hogy nem, bár nem tudom, az úgy tartható állapot lenne-e (a másik pasi tőlünk több száz kilométerre él. Egy netes játék hozta őket össze, amire anya nyár óta nagyon rá van függve). Viszont azt tudja, mivel jár a válás( én az első házasságából születtem, viszont apának a második, jelenlegi férjét tekintem)
2017. dec. 22. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!