Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim akkor se nyitnak...

A szüleim akkor se nyitnak ablakot, ha nagyon büdös van. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Nagyon igénytelenek. Ha elég valami, akkor se nyitják ki az ablakot. Múltkor a sxobájukban tiszta áporododttt fingszag volt, már nem lehetett levegőt kapni. Kinyitottam az ablakot, erre engem szapultak. Mert ők nem az utcát fűtik. De akkor öt hónapig nem nyitunk ablakot?
2017. dec. 23. 08:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Haha :D nálunk ugyanez.... Pedig a friss levegő fontos, ki a franc akar áporodott bűzre befűteni?... Én rosszul vagyok az ilyenektől. Naponta többször is szellőztetek.
2017. dec. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
17%

Jajj mar, ennyire ne unatkozz.... vágd ki őket a lakasbol.....

Mond nekik ablak ki, bektek meg huzas van, ott az ajto.... ennyi.

2017. dec. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
10%
Drága, kibírod addig amíg leléphetsz. A saját lakásodban úgy csinálod a dolgokat ahogy neked tetszik. (Én is elhúztam otthonról amint lehetett, igaz, nem csak ennyi volt a probléma mint nálad)
2017. dec. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
96%
Télen a hidegben amúgy sem jó hosszú ideig ablakot nyitni. Szellőztess mondjuk 5 percig, aztán zárd be. Azt viszont meg kell velük értetni, hogy muszáj szellőztetni, mert így szellőztetés nélkül nem is egészséges.
2017. dec. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk a fürdőben van a wc is, és néha ha nyitva marad az ablak is szintén ugatnak, mert úgyis befújunk úgymond illatosítóval. Nem baj, hogy a levegő elhasználódik? Tök olcsójánosság ha azt hiszik, hogy az az öt perc szellőztetéssel elmegy az összes meleg.
2017. dec. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%
Akkor nézz utána és mutasd meg nekik, hogy mennyire káros, ha nincs szellőztetve. A bacik elszaporodnak az áporodott levegőben. Egy egészséges ember 1 nap 1 szobányi levegőt lélegez be és ki. Akkor gondolhatod, ahol hetek óta nem szellőztetnek mi lehet. Plusz a légzéssel kibocsájtott víz. Mellesleg a radioaktivitás is nő. Mi egyszer fizikaórán mértük.
2017. dec. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%

Aki azt írja, hogy költözzön el a kérdező és ne dumáljon, az ilyenkor mit érez? De most komolyan.

Mert elköltözni olyan könnyű, igaz? Az embernek van havi 300-400 ezre, amiből simán bérel egy jó kis lakást, csak annyi kell, hogy odatelefonáljon, hogy ki akarja venni és kész. Megvan a megoldás, mindenki örül.

Sajnos a valóság nem ilyen. Ez a "költözz el" nagyon jó sablonszöveg bármire, úgy mondogatják mintha feltalálnák vele a kanálban a mélyedést.

Úgy gondolom egy szülőnek ne az legyen a válasza mindenre, hogy ha nem tetszik húzzál innen. Akkor minek vállalt gyereket?

Igenis igaza van a kérdezőnek: ő is ott lakik függetlenül attúl, hogy nem ő a tulajdonosa a lakásnak. Neki akkor nem lehet joga tiszta levegőben tölteni a mindennapokat? Nem kell ennyire szrrágónak lenni, hogy 4-5 perc szellőztetéstől kihűl a lakás és úristen és jaj.... Normális emberek ezt naponta legalább 2x megteszik.

2017. dec. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
69%
Én pont az ellenkezője vagyok, valamelyik ablak mindig nyitva van, még a legzordabb télen is 😂
2017. dec. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
69%
Ne foglalkozz velük, szellőztess, ha úgy érzed, hogy már szükséges. Kellemes a téli friss levegő, még akkor is, ha hideg.
2017. dec. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
27%

1 mi okozza a szagot?

2 milyen illatosítót használnál szívesen

3 pár perces szellőztetés elég egy nap.

4 nem kell otthon ülni. Van valami a környéken, ahol el lehetsz? Könyvtár, műv ház, fonó, plaza, haverok?

5 szélsőséges gondolkodás helyett közös megállapodást keress.

2017. dec. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!