Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vannak dolgok, amiket nem...

Vannak dolgok, amiket nem árultok el a családotoknak?

Figyelt kérdés
Mi volt a legkomolyabb dolog eddig?

2017. dec. 23. 10:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
fél-1 évvel hamarabb abbahagytam a sulit, mint hiszik.
2017. dec. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez pont egy olyan kérdés, ami nagyon függ a családodtól. Az enyém már attól kiakadt, ha nem meséltem el, hogy "ja, suli után elmentem nőgyógyászhoz gyógyszert felíratni". Mert én titkolózom előttük, megbízhatatlan vagyok, mi lett volna ha történt volna velem valami és ők nem tudják hol vagyok! blablabla

Legkomolyabb dolog: elkezdtem dolgozni egyetem mellett, hogy ne tudjanak sakkban tartani a pénzzel, mert ugye "amíg én támogatlak, addig pofa be és azt csinálod amit mi mondunk!". Szóval minden reggel elmentem, vagy iskolába vagy dolgozni, csak utóbbiról nem tudtak. Vizsgaidőszakban azt mondtam, hogy könyvtárban tanulok. Meggyőződésük volt, hogy a barátom pénzel engem, mert tőlük nem voltam hajlandó elfogadni semmit. Fél év múlva el is költöztem végre.

2017. dec. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A szexuális életemet nem osztom meg velük.
2017. dec. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Vannak magánügyeim.
2017. dec. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
En is “legdurvabb” titkomnak a szexualis eletemet mondanam, szerintem senkinek nincs koze hozza. (nem vagyok prosti, nyugi:D)
2017. dec. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
:D Nekem kizárólag csak ilyen dolgok vannak, semmit nem mondok el.
2017. dec. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%

Hogy loptam, hogy félbehagytam a sulit.


Leszarom, ezek az én hülyeségeim, nem kell róluk tudniuk.

Ehhez képest mégis megállok a lábamon, a csoki eltulajdonításán kívül tisztességesen dolgozok, fizetek minden számlát, és ha kell, segítek nekik.

2017. dec. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem az hogy az unokatestvérem kis koromban rám verte ki
2017. dec. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
29%
Az, hogy alkoholista vagyok.
2017. dec. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
Nálam a kérdés inkább az, hogy mi az, amit elmondok ezeknek.
2017. dec. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!