Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti elengednétek a 16 éves...

Ti elengednétek a 16 éves fiatokat Metallica koncertre?

Figyelt kérdés
2017. dec. 29. 16:02
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
92%
Attól függ, milyen messzire, illetve kivel. Plusz a srác személyiségét is figyelembe venném. Bizonyos körülmények között minden további nélkül elengedném, természetesen, 16 évesen már elég nagy az ember, egyes ismerőseim már rég demoscene partykra jártak külföldre. De azért egy fokkal jobb lenne, ha lenne vele más is (mit tudom én a mai koncertező világ veszélyeit... de nem ideális világban élünk), én pl. szívesen elkísérném, bár nem tuti, hogy értékelné :D De nem lenne kötelező, hogy 1 méterre legyen tőlem. Persze én se tudom megvédeni mindentől, ez világos.
2017. dec. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
97%
Metallicára? :D Naná és én is mennék, mert szeretem a Metallicát. :)
2017. dec. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
25%
Ki fizetné? Min 30000 egy jegy
2017. dec. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
95%

1993-ban 17 évesen voltam gimis haverokkal Metallica koncerten, de már 15 évesen jártunk metál koncertekre.

A kemény rock bandák közönsége tényleg kívülről elég marcona arcoknak tűnik, de általában nagyon békések ilyenkor kicsit berúgva is. Én soha nem voltam külsőségekben rocker kinézetű sem, még egy zenekaros pólóm sem volt. Egyedül ne engedd, kicsit berúgnak, max. elszívnak pár füves cigit, ha ügyes becsajozik.

2017. dec. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
0%
Nem, megbízható kísérő nélkül semmiképp. Pontosan azért, mert tudom, mivel jár egy ilyen koncert...Az enyém már betölti a 18-at jövő áprilisra, úgyhogy legfeljebb a körmömet rághatom, amíg haza nem ér.
2017. dec. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
86%
Miért féltik tul a mai tizenéveseket? Burokban vannak végig. Annyi életkápteln 18 20 éves van h hitetlen azt itt nyávognak h anyu ezt meg azt nem engedi,en 16 évesen egyedül utaztam már 300 kmket vonattal nagyszulokhoz. Nem is kezeltek húszévesen gyerekként. 16 évesen se. Megbíztak bennem. Nevelés. Életre kéne onnáloságra nem fuggésre.
2017. dec. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
10%
Igen, utolsó, gondolom te szeretnéd, ha a gyereked úgy járna, mint a népligetnél meggyilkolt lány, vagy a tegnap Szolnoknál vízbefulladt 17 éves. Ha a te gyerekeddel történne valami borzalom, akkor is csak azt mondanád hogy nem érted miért kell félteni? Ez a világ már nem olyan mint régebben volt. Én is már 10 évesen egyedül utaztam, de akkor még nem voltak perverzek a vonaton mint most(személyes tapasztalat). Viszont most már nem engedném el a gyerekemet csak úgy ,mert veszélyes. Rokon fiát(14 éves) karácsony előtt verték meg és rabolták ki a vonaton.
2017. dec. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
0%
16 evesen felnott kiserovel.
2017. dec. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
30%
Kesves utolsó akkor is volt perverz. Csak mi nevelve voltunk még kapcsolatok voltak a szulokkel nem figgoseg vagy épp terror,tudtuk kivel lehet szoba állni mert otthon beszél tek h idegennel soha mindenrol beszélve volt.. És a mi generációnk 13 évesen éjszaka nem koricált full részegen no létére pályaudvaroknal,nem jártunk fel pasikhoz aztán nem adtuk elo otthon h o de hát erőszakoskodott nesét.. a mai lányok 90% azt hiszi a sz..re h az a szeretet. A legtobb eltűnt fiatal meg simán lelép.. múltkor is hazavittek egy ilyet kslányt. Érdekes akinek jo otthon nem lép le. És sok 18 éves vajon miert menekul 300 km re a családi tulfeltestol..
2017. dec. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
95%
Én még el is kísérném, imádom a Metallicát :D
2017. dec. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!