Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám elítéli a melegeket.14...

Anyám elítéli a melegeket.14 vagyok és félek ha majd egyszer bevallom, hogy fog reagálni. Nektek hogy ment? 😟

Figyelt kérdés
2017. dec. 30. 22:31
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
67%

Feltétel nélkül szeretni kell a gyereket :) ezt nyugodtan elmondhatod

Ugyan olyan embert vagy mint mások semmi baj nincs vele

2017. dec. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 Miss Endzsi ***** válasza:
83%

Második.

Én 14 évesen tudtam, hogy biszexuális vagyok. Most 20 vagyok, és még mindig fent áll a helyzet.

2017. dec. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
68%

Kedves 2. számú hozzászóló!

Ezt most úgy írtad, mintha önként választotta volna, hogy meleg lesz. A gyerekben 12 éves korától kezdve előjöhet, és elárulom neked, semmit nem tehet róla. Ha segghülye vagy egy témához, megkérlek, máskor ne szólj hozzá. : )

2017. dec. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
73%
Aki ezért kitagad, sose szerette a gyerekét igazán. Tesom is meleg,hét éve stabil kapcsolata van,párja velunk Karácsonyozik,befgadta a család,épp nálam laknak,mert lakásuk elázott,mindketten orvosok. Vannak koztuk tisztességesek is,nem kell általánositani náluk se,ahogy vannak heterok kozt is nagyon undoroti egyedek is. A melegek is elitélik aki olyan..
2017. dec. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
64%
Én is viszek vagyok és ezzel semmi baj nincs Anyám örült annak hogy elfogadom magam neki az a legfontosabbak hogy én boldog legyek sajnos nem mindenhol van így
2017. dec. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
38%
Biszex *
2017. dec. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
81%
Testvérem pl nem sérült,de te biztos,ő boldogabb lehet nálad mert szerető kapcsoltban él ahogy én is,hetero vagyok,de nem tagadtam,ki se a család,szuleink, mert o egy férfi melett boldog. Élni és élni hagyni,gyakorolni kéne.
2017. dec. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
82%
Miért lenne sérült ? XD 2017 van ideje lenne észhez térni ez mindig volt és mindig is lesz mert normális dolog ha egy szülő nem fogadja el nem szereti a gyereket és az az ő szegénységi bizonyítványa. Nem kell neki örülni el kell tudni fogadni mert attól még ugyan olyan embert egy a saját gyereke
2017. dec. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
73%
Gondolom te kidobnád a fiadat,vagy rosszabat tennél vele ha eléd állna...
2017. dec. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
20%
Miért nem normális ? :"D hajrá okoska érvelj
2017. dec. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!