Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennél ha a kamasz gyereke...

Mit tennél ha a kamasz gyereked színesre festené a haját?

Figyelt kérdés
Mostanában a környékünkön rengeteg tinit kb 11-17 évest látok kék/lila/rózsaszín/zöld hajjal.Sőt rengetegszer hallom ahogy felvágnak azzal hogy ők milyen menők így.Mit tennél ha a tini gyereked egyik nap teljesen lila /zöld stb színű hajjal jönne haza mert ő vagy az egyik barátja megcsinálta neki suli után?
2017. dec. 31. 10:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem tetszene hogy nem beszélte meg velem. Azért az se mindegy hogy 11 vagy 17. Egy 11-15 évesnél meg azért elvárnám hogy beszéljen meg velem ilyeneket.
2017. dec. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Semmit, majd kinövi. Ebben a korban a férjemnek is zöld haja volt, ma meg teljesen normális felnőtt.
2017. dec. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Inkabb a haja szinevel menőzzön mint a cigi, pia stb. Majd kinövi nemmindegy, gyerekeknek mindig van valami "hülyeségük" atmegy rajtuk es kesz
2017. dec. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Semmit. Sőt segítenék neki színt választani. Nekem is kék volt a hajam kamasz koromban, aztán mégis elvégeztem 2 egyetemet. Nem múlik ezen semmi.....örülj, hogy egészséges és nem drogozik, vagy iszik. A haj majd lenő.....nincs jelentősége.
2017. dec. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Nekem feketére volt festve a hajam tinédzser koromban, akkor az is megbotránkoztatott egyes tanárokat. Felnőttként kinőttem, nem áll már jól, sima normális hajszínem van. Egyszer felnőttként is voltak rózsaszín csíkok a hajamban egy buliban. Ja, és 14 éves korom óta festem a hajam, 38 vagyok, semmi baja a hajamnak, bár jó minőségű festéket és festett hajra való sampont, balzsamot használok.
2017. dec. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Na, kiírtad máshogy is a kérdésedet? Unalmas.
2017. dec. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném, hogy ki az új kiszemelt. :) azért elbeszélgetnék vele, hogy miért nem szólt, mit szeretne, miért pont ilyen színű hajat akart, stb. De semmiképp se csinálnék belőle nagy ügyet. Majd kikopik.
2017. dec. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 8.-os korom óta szürkére van festve a hajam már semmi nagy dolog nincs benne szerinten lassan itt is meg lesz szokva , hogy nekünk tiniknek valamilyen élénk szinű a hajunk .

Középiskola had formálja saját kedvére a stilusát és a kinézetét . Hajfestés nem a világ vége . Igaz engem a szüleim mindig úgy neveltek , hogy ne féljek önmagam adni , ezálltal én meg tudtam beszélni a szüleimmel még 8.-os koromban , hogy szürkére szeretném festeni a hajam és semmi para nem volt . Én így érzem jól magam . Egyik osztálytársamnak igaza volt amikor mondta , hogy mi élénkebb vagy feltünőb hajszinű fiatalok viszünk egy kis szokatlan és érdekes esetleg megbotránkozató hangulatot a komor mindennapokba .

2017. dec. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A zöld az egyetlen ami szerintem a viselői 99%-ának nem áll jól.

Ha a suli engedi nem zavarna, meg ha nem szívja le előtte fehérre hogy majd letörjön a fenébe, de ha pl az alap barna haját festi úgy hogy szinte csak a fénye lila az nem zavar, nekem is most épp bordó a fejem.

2017. dec. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
15 éves koráig nem engedném, hogy ilyen bugyirózsaszín legyen, de utána valszeg lassan de el kell engedjem a kezét. Örülni nem örülnék, mert ha az én hajamat örökölné, akkor sajnálnám, ha a vastag, sűrű frizuráját tönkretenné. De mit lehet tenni?
2017. dec. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!