Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ha ez nem tetszik nekem?

Normális ha ez nem tetszik nekem?

Figyelt kérdés
A szüleim vettek nekem egy telefont karácsonyra. De apám azóta is úgy használja, mint ha övé lenne. Amikor megjegyzem, hogy az az enyém, akkor szerintük nekünk mindent meg kell osztanunk egymás között, más meg hogy ők vették nekem, és ők tartanak el.
2018. jan. 2. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális! Ha a te ajándékod, akkor a tied! Nem bírom az olyan szülőket, akik azt ilyeneket csinálnak. Minek vették meg neked, ha ők akarják használni.... Persze, hogy ők tartanak el, ha még gyerek vagy/tanulsz. Ők akartak gyereket, ez ezzel jár.
2018. jan. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem sem tetszene
2018. jan. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam így. A sarkadra kell állni.
2018. jan. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Vegyél magadnak,még az uzeneteidet is megfogják nézni,mindent meg kell osztani, persze,de van egy határ,privát szféra,vegyen magánakak akkor,és ne mondja h ajándék,mert nem ajándék,érzelmi zarolás az megy nálatok is látom.
2018. jan. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
allitsd be, hogy csak jelszoval lehessen feloldani
2018. jan. 3. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se tetszene, pedig én szülő vagyok :-)

Mindenkinek legyen saját telefonja.


Ha apádnak ennyire kell, akkor mondd meg, hogy akkor te köszönöd, nem kéred, legyen az övé, használja egészséggel. Legalábbis én ezt tenném. Még akkor is, ha egy darabig nem lenne telefonom.

Előbb-utóbb úgyis rá lesznek kényszerítve hogy vegyenek egyet neked is külön, mert ha el akarnak érni bármikor, akkor ahhoz telefon kell.

2018. jan. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hallod, kódold le a telefonodat és dugd el. Akkor nem fogja használni.
2019. aug. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!