Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit reagáltatok volna? "Legfel...

Mit reagáltatok volna? "Legfeljebb bevittek volna a detoxba. " Ártatlan tréfából szidkozódás?

Figyelt kérdés

A lányom először volt szilveszterezni a barátaival. Dsose adott okot az aggodalomra, rendes gyerek. De azért persze Leszögeztünk

Néhány szabályt:


-Legkésőbb 3-ra itthon van

- nincs: Alkohol,cigi,drog,szex


Ezeket amúgy betartotta és azt mondta hogy élete legjobb szilvesztere volt.


2.-án itt volt a testvérem. Róla tudni kell, ha tehetné a 19 éves fiát kisérgetné mindenhova. Sehova nem engedi el a gyerekeit. (azt hiszem ezt hívják helikopter szülőnek) szóval ő már eleve azon kiakadt hogy elengedem.Éppen viccelődtünk (tényleg semmi komolyság nem vollt) mikor a fenti mondat kicsúszott a szájából.


Azóta persze mi vagyunk a rossz szülők. Mindennek elhord minket.


Én lennék a rossz felfogású?



2018. jan. 2. 23:01
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Upsz kicsit hülyén fogalmaztam. A testvérem veszekedett, szidkozódott, hordott el minket mindennek


És a lányom mondta a fent említett mondatot

2018. jan. 2. 23:04
 2/16 anonim válasza:
100%
Nem foglalkozz vele. Jó ha van egy szülőnek humorérzéke. Az már az ő baja ha ezt nem fogja fel :D
2018. jan. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagytok egyformák, ennyi. A gyereknevelés ilyen: mindenki máshogy csinálja és leszólja azt aki tőle eltér barmiben. Erre 16 ev kellett, hogy rájöjj? :)

Felnőtt vagy! Lépj túl, tojd le.

2018. jan. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%

Most látom a "javítást". Szerintem akkor se aggódj, egyszer úgy is el kell kezdeni. Szerintem ez is remek hogy ennyi idősen nem a fent említett dolgokon jár az esze mint sok kis 12 évesnek már..

(Első voltam)

2018. jan. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi :)Igen értem. Viszont a rokonságban terjeszti hogy tőlünk akár a detoxikálóba is kerülhetett volna a gyerek. Anyós, após, Szüleim, a Férjem testvérei és még kitudja kik... Letojnám, hidd el, viszont ez gyakorlatilag a rögeszméje azóta. És nagyon idegesítő. Már 3x hívtak fel minket rokonok hogy igaz-e :P
2018. jan. 2. 23:14
 6/16 anonim ***** válasza:
43%
Csak annyit, hogy “újév van, ne kezdjük veszekedéssel, mert az nem hoz szerencsét”.
2018. jan. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
27%
És ha leülnétek vele beszélni? Ez amúgy sem normális reakció szerintem egy ilyen szituációra. Nekem olyan mintha ő azt várta volna hogy mivel tud áskálódni ellenetek.
2018. jan. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
27%

Hény évesen engedted el? Mert az azért nem mindegy...


(by the way, inkább ne vegyél mérget arra, hogy nem volt szex, pia, cigi)

2018. jan. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert valaki majomszeretettel csüng felnőtt fián az nem jelenti hogy nektek is azt kell. Ha meg 3x felhívnak akkor 3x mondod el hogy "tesód kicsit túlihegi" + fél hogy ez az infó megrepeszti a burkot a 19éves srác körül.
2018. jan. 3. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
32%

"nincs: Alkohol,cigi,drog,szex"


miért?

2018. jan. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!