Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tűrjem el, hogy anyám kutakodi...

Tűrjem el, hogy anyám kutakodik utánam és elolvassa az emailjeimet?

Figyelt kérdés
Mit tegyek? Keveset osztok meg vele, mert minden miatt pánikrohamot kap, már 21 éves vagyok. Karácsonyra hazamentem, és véletlenül úgy hagytam a gmailt, ő pedig mindent elolvasott, a pénzügyeket, a költözést, és a személyes dolgaimat. Szerintem nagyon undorító dolog, és most rá sem tudok nézni. Már igaz nem vagyok otthon, de ezek a saját dolgaim. Jogosan akad ki, a tartozásom miatt, de ez rám tartozik, senki másra.
2018. jan. 3. 09:33
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
63%
Vihar a biliben. Nem otthon laksz, csak hazalátogattál és hülye mód úgy hagytad a böngészőt. Egyszeri dolog, tanulj belőle.
2018. jan. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
33%
Te legalább annyira hibás vagy, mert elöször is ott minek nézegeted a privát oldalaidat, és utána meg miért nem törlöd öket.
2018. jan. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
Én hibám, nyilván. Az agyvérzés határán vagyok a saját felelőtlenségem miatt, de annyi a különbség, hogy én nem olvasnám el mások mailjeit, és ha valaki a gépemben hagyta, kijelentkeztem. Szerintem irdatlanul pofátlan dolog. Egy szemét. Nem is akarom már a kapcsolatot tartani vele.
2018. jan. 3. 09:41
 4/48 anonim ***** válasza:
17%
Úr isten! Elcseszted, ő túl kiváncsi volt mivel nem osztasz meg vele szinte semmit, és elolvasta a levelezésedet- ami ocsmány, etikátlan dolog, de nem ok hogy kizárd az életedből. Gratulálok, te se vagy normális ha ennyiért eldobod a családodat. Mi az igazi ok amiért nem akarsz anyuval találkozni?
2018. jan. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
14%
Aggódik érted és félt. De ezt majd csak akkor fogod megérteni, ha Neked is lesz egy gyereked. Kicsit gondold Magad az ö helyébe. Hiába vagy 21, akkor is a gyereke vagy, akiröl mindent tudott, míg otthon lakott. Most már nem laksz otthon és hirtelen nem tud rólad semmit, nem tudja mi van Veled és milyen irányba folyik az életed. Töle kaptad az életet, benne fejlödtél, míg meg enm születtél, mindig is az édesanyád egy része maradsz. Lehet, hogy nem tünik korrekt dolognak, amit tett, nem is az. De ha csepegtetsz neki magadról infót, ö is kevésbé fog ilyen dolgokra "vetemedni".
2018. jan. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
37%

Velem is előfoedult, h leültem megnézni a Gmailt és más fiókja jött be. Azt hittem az enyém. Furcsa leveleket kaptam - gondoltam. Volt amire válaszoltam is.

Kellett jó 20 perc, mire rájöttem, mi történt. Nem szándékosan kutakodtam más levelében.


Ha ilyen történik érdemes meghallgatni a másikat, mit csinált, mert lehet te 6ost látsz ő meg 9est, és ugyan azt nézitek.

2018. jan. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
61%
Én akkor iziben úgy kiosztottam volna anyámat, hogy várta volna az indulást a bús p...csába. Elképesztő, egyesek mit meg nem engednek maguknak. Attól, hogy benne maradtál az e-mail fiókodban, az nem azt jelenti, hogy ő kérdés nélkül elolvashatja.
2018. jan. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
71%
Az meg hülyeség, hogy félt. Kíváncsi, mindenről tudni akar, és rá akar telepedni a lányára.
2018. jan. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
24%
Tűrjed. Tehát ez olyan hülye kérdés, mégis mit szándékozol csinálni, megölöd? Mert amúgy nem igazán fogod megváltoztatni a tényt, hogy elolvasta a leveleid, akárhogy hisztizel.
2018. jan. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem semmiképpen ne tűrd, máskor lépj ki!
2018. jan. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!