Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit tennetek ebben a...

Ti mit tennetek ebben a helyzetben? 17/L

Figyelt kérdés
amiota megszulettem azt varom, hogy betoltsem a felnottkort es elkoltozhessek itthonrol, mivel nincs jo kapcsolatom a szuleimmel. szuletesem ota szomoru voltam, de azzal hitegettem magam, hogy majd elkoltozok es minden jobb lesz. minel idosebb lettem annal nehezebben birtam veluk, 10-13 evesen mar csak meg akartam halni mert nem birtam oket tovabb elviselni, mindamig 13 evesen meg nem probaltam "felvagni az ereim" amikor nem voltak otthon. ez termeszetesen nem jott ossze, es annyira megijedtem, hogy eszreveszik es mit fognak tenni velem, hogy nem mertem ujra probalni tobbe. az utolso remenyem is elveszett, hogy megszabadulok toluk. ezutan nem sokkal megismertem a baratomat aki kicsit idosebb. felcsillant a szemem, hogy az o segitsegevel biztos el fogok tudni koltozni ahogy betoltom a 18-at, mert neki addigra lenne keresete. ezt kovetve volt par boldogabb evem, teljesen kiviragoztam, az emberek nem ismertek ram. a szuleim meg mindig kepben voltak, de azt hivven, hogy ugyis hamarosan vege kevesbe zavart. iden kezdtem a 11. osztalyt egy olyan iskolaban ahol sosem ment a szakmai targy, de nem tudtam iskolat valtani a szuloi engedely miatt. reg megbeszeltuk a baratommal, hogy a 11. osztaly elotti nyaramon egy ismerostol feketen kiveszunk egy alberletet kozos penzbol ahol a szuleim nem talalnak meg, es akkor majd elmegyek feketen dolgozni amig be nem toltom a 18-at, aztan pedig estin kijarom a kozepsulit. tudtam mi szeretnek lenni, foiskolara akartam menni, terveim voltak. lenyeg a lenyeg, a baratomnak megvoltak a sajat problemai es vegulis nem volt meg a sajat anyagi resze az alberletre. ezutan visszakerultem oda ahol kiskoromban voltam a boldog idoszak elott, ujra fel kellett fognom, hogy minden ugyanugy folytatodni fog tovabb. nem tudtam enni, aludni, tanulni igy pedig a kettest sem sikerult osszekaparni a szaktargyakbol. ismerosok altal beszeltem mas iskolak igazgatoival, de erettsegi elott egy evvel csak gimnaziumba vennenek at, de igy, hogy a 4 szakmai targybol bukok esely sincs ra. nem birok tovabb a szuleimmel lenni, de rokonokhoz nem mehetek, mivel senkinek fogalma sincs arrol mi tortenik otthon. masok elott kedveskednek, mosolyognak es ugy beszelnek rolam mintha imadnanak. nem birom ennyi ev utan minden egyes nap ujra es ujra hallgatni ahogy szandekosan hangosan sugdoloznak rolam, elturni hogy nincs a lakasban maganeletem mert benyitnak ram a mosdoban es a furdoben, nem birom tovabb a szobamba zarkozva tolteni az eletem, mert ha kimegyek es meglatnak belemkotnek. sokszor inkabb fennmaradok egesz este, hogy nyugodtan tudjak furdeni es kajat csinalni ejjel, ha pedig masnap suli utan alszok kapom a fenyegeteseket es a rosszindulatu kommenteket. rengetegszer almodom ujra amiket csinaltak velem, vagy hiszem az utcan hogy az o ordibalasukat hallom. megint egesz nap hanyingerem van, hullik a hajam es akarmilyen szanalmas is, a suliban neha ellogok orakrol, vagy azert mert nem tudom abbahagyni a sirast, vagy hogy ha nem tudtam aludni ejjel egy wc fulkeben aludjak. az osztalyfonokom mar pszichologushoz akar kuldeni, mert nemreg mikor logtam epp lyukas oraja volt es bejott a mosdoba ahol hallotta a sirasom. surgosen ki kell talalnom valamit, legvegso esetre szereztem altatot de nem szeretnem terhelni a baratom azzal, hogy elete vegeig valami ilyesmire kelljen emlekeznie. ti tudtok barmilyen otletet vagy tanacsot? minden valasz szamit, akarmilyen jelentektelennek is hiszitek. elore is koszonom

2018. jan. 4. 21:55
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
60%

Lepontozhattok ha akartok de most valosagot fogok leirni :).

Tanulj menj egyetemre ha lehet ne valami szar szakra menjel ahol soha nem talalsz munkat. Tesom jo szakra ment nem volt jo tanulo de 1-2 dologban nagyon jo volt. Fizika meg programozas. Eleinte nem keresett sehogy. Mi meg szegenyek voltunk. A szuleim aligtudtak segiteni neki. Most igy 10 ev utan van 2 sajat lakasa 1 auto es azota a szuleim is ossze szedtek magukat . ( csak apum dolgozott es a fizuja egyetemre meg alberetre ment el tesom lebetegedett akarhanyszor neki allt dolgozni miveel nem birta egyetemmel ).

2018. jan. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
0%

A helyedben elkezdenék modellkedni, aztán milliomos celebként élnék életem végéig. Instagrammon azonnal fel fognak fedezni, és egy millió körüli összegeket fizetnek a szponzorok egy képért, ahol a termékük reklámozod! Vagy beuty vlogot indítanék, a youtube fizet a nézettség után egy vagyont!

Tanulással teljesen felesleges kínlódni, nézd meg mennyit keres egy tanár. Sose jut el igazán szép helyekre, amit ki tud posztolni Facebookra, és nincsenek divatos ruháik se. Fogadjunk, hogy egy high end alapozót nem tud megvenni!

Aztán ha felfedeztek és befutottál, sorba fognak állni érted a jópasik, akinek van lakása is. Nem ilyen bérelt lyuk, hanem valami saját új építésű lakóparki, csupa designer bútorral. Örüljön, hogy ilyen szép fiatal barátnője van és hozzá költözik! Ettől még a pasiddal össze tudsz járni egy kis szexre, ha a barátság megmarad.

Fel a fejjel csajszikhaaa! :* Pussy!

2018. jan. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
22%

5 éve vagy együtt a barátoddal? 12 évesen jöttetek össze?

Figyelj, akármilyen szaar is a helyzet otthon, nem támaszkodhatsz 100%-ig a barátodra. Semmi garancia arra, hogy akár 5 évig is együtt lesztek, utána mi lesz veled? Az iskolapszichológus jó ötlet.

2018. jan. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
49%

Szüleid helyében amint betöltöd a 18-at kivágnálak az utcára, mint macskát sz..ni!

Aztán próbálj megélni a pucér seggeddel!


El vagy te kicsit tájolva!


12 évesen pasizol? Nem tanulsz? Lógsz az iskolából?

Egyenes út a lezülléshez.

2018. jan. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
82%
"Szüleid helyében amint betöltöd a 18-at kivágnálak az utcára, mint macskát sz..ni!" - a Kérdező ezzel max nyerne...
2018. jan. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
20%
Mindenki el akar költözni azt hiszik hogy ha el költöznek ennyi idősen jobb lesz, hát max ha nagyon jól nézel ki és találsz magadnak egy pénzes hapsit, ismerek olyan embert aki mondjuk kicsit idősebb nálad 18 éves lány és egy 33 éves hapsival össze költöztek a lánynak eddig jól ment minden 8 éves kora óta focizott és 10 év után abba hagyta a focis sulit 14 éves korától ausztriába focizott és nem kevés pénzt kapott, de egy hapsiért abba hagyta aki jóval idősebb nála és most kamionozni fognak a híres napocskás cégnél angolban fognak járni legjobb esetben 500000 Ft fognak keresni 3 napot ha otthon lesznek havonta a szülei a lánynak nagy nehezen segített nehéz anyagi helyzetben voltak és mégis fizettek neki mindent amég nem indult be a karrierje most meg feladat egy hapsiért akit kb ismer 1 éve, semmi tapasztalatuk nincs max a lány tud németül de állandó angolban fognak járni szóval ott nem nagy hasznát fogja venni, max 6 hónapig fogják bírni és utána vége lesz ennek a kapcsolatnak remélem nem így lesz de ez nem egy lánynak való magyarán megmondva cigány élet ez a kamionozás, utána mi lesz a lánnyal max ki tud menni takarítónak dolgozni de a focis sulit nem fejezte be pedig nagyon tehetséges volt, amíg nem tudsz valami olyat felmutatni amiből meg is élsz jó hogy aggódnak anyádék, neked nem dolgozni kéne ha nem tanulni, majd nyáron dolgozhatsz mennyi olyan embert ismerek akik el baszták az életüket te ne tedd ezt majd később költözzetek albérletbe csak ha már lesz valami végzetséged és szerzel egy állást is addig sehova különben később meg fogod bánni, pontozz le nyugodtan de igazam van.
2018. jan. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
lehet tenyleg igazad van... koszonom a tanacsot.:) sokat segitettel azzal, hogy megosztottad a tapasztalataidat. valahogy ki fogom birni.:)
2018. jan. 6. 01:00
 28/31 anonim ***** válasza:
54%

"nincs a lakasban maganeletem mert benyitnak ram a mosdoban es a furdoben, nem birom tovabb a szobamba zarkozva tolteni az eletem"


Tehát a szobádon van zár, a mosdóban meg a fürdőben pedig nincs? (A mosdó nem ugyanaz, mint a fürdő? Nálatok külön van, olyan nagy házban laktok?)


Próbáld valahogy kiékelni az ajtót belülről, ha nem akarod, hogy rádnyissanak. De jó esetben nem fogják leszerelni, ha felszerelsz valami ilyet:

[link]

2018. jan. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
koszi! ez egy nagyon jo otlet es eddig eszembe sem jutott, nagyon sokat segitettel! a szobamban sincs zar, itt csak fuggony log az agyam korul, hogy ha be is nyitnak ne lassanak, nekem mar ez eleg "bezarkozas" erzest ad.
2018. jan. 6. 21:46
 30/31 anonim ***** válasza:
Most akkor be akarsz zárkózni vagy nem? Döntsd már el.
2018. jan. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!