Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogos ha anyám megsértődött...

Jogos ha anyám megsértődött azon, hogy nem kapott karácsonyra tőlem semmit?

Figyelt kérdés

Most keztem el dolgozni, ő direkt adott karácsony elött egy 10ezrest, hogy akinek akarok vegyek belőle ajándékot.

Mamámnak és papámnak 1-1 márkásabb bonbont választottam, másik mamámnak mivel születésnapja is ilyenkor van egy 3 dologból álló kis csomagot készítettem egyben mind a két alkalomra.

Mivel anyám nem szereti a bonbont és neki is csak azt vettem volna, már felesleges dolgot meg nem akartam ezért nem kapott semmit.

Mind a két mamám és papám is mondta nekik ne vegyek semmit tudják még nincs pénzem ne költsem el rájuk ami van.

Anyámból tegnap bukott ki, hogy ő mennyire zokon vette, hiába adott pénzt, neki mégsem vettem semmit.

Jogosan sértődik meg?

Két hónapja ő a névnapomra nem vett yemmit mert mostanában rossz a viszonyunk, pedig szokott venni



2018. jan. 5. 15:55
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok
2018. jan. 5. 15:59
 2/39 anonim ***** válasza:
75%

Én sem adtam senkinek semmit,és anyám nem sértődött meg.

Valahol érthető,ha valaki megsértődik,de ez ellen igazán nem tudsz mit tenni.Ne törd magad ilyeneken.

Biztos lesz alkalom,amikor majd találsz valami jó ajándékot.:)

2018. jan. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
92%
Valami apróságot (nem bonbont) azért vehettél volna neki, már csak a feszültség enyhítése miatt is.
2018. jan. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
92%

"Mivel anyám nem szereti a bonbont és neki is csak azt vettem volna, már felesleges dolgot meg nem akartam ezért nem kapott semmit".


Nemcsak bombonból áll a világ. Egy aprósággal illett volna meglepni azért, hiszen neki köszönhetően tudtál a többieknek venni ajándékot. Meg mi az, hogy más felesleges dolgot nem akartál? Ha úgy tekintesz a dolgokra, hogy feleslegesek, akkor jól tette anyád, hogy nem adott neked semmit névnapodra.

2018. jan. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
90%

Kicsit megerőltethetted volna magad, bonbon helyett biztosan találtál volna valami apróságot anyádnak is.

Jogosan esett rosszul neki, hogy mindenkinek vettél ajándékot, csak neki nem. Ráadásul pénzt is ő adott.

2018. jan. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
30%
A karácsony nem a vásárlásról szól, jobb családoknál.
2018. jan. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
79%

Lehetséges, utolsó.

De "jobb családoknál" is belefér 10 000 ft.-ba egy szál rózsa.

2018. jan. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
94%
Egy ajándékot nem az árán kell értékelni. Egy ajándék azt jelenti, hogy szeretettel gondolnak rád.
2018. jan. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
46%
Ha annyira rossza viszony el se fogadom tőle a 10 est. Alap. De te se kaptál semmit,o se ,kvittek vagytok.
2018. jan. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
90%
Hát kérdező, jó nagy tirpák vagy. Ő adja a pénzt és arra nem vagy képes hogy vegyél neki egy tábla csokit vagy valamit.Igen, jogosan sértődött meg.
2018. jan. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!