Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megváltozna a kapcsolatotok...

Megváltozna a kapcsolatotok az édesanyátokkal, ha kiderülne, hogy először abortálni akart titeket?

Figyelt kérdés

2018. jan. 7. 12:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
17%
Nem. Akkor változna meg, ha kiderülne hogy volt abortusza. Nagyot csalódnék benne.
2018. jan. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem,mert nem voltam a helyébe.nem tudhatom hogy ő mit élt át ami miatt ez megfordult a fejébe.

Az jobban zavarna ha rossz anya lenne vagy elhagyott volna.

2018. jan. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem, esetleg akkor ha kiderülne hogy engem abortált. Várjunk...
2018. jan. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
100%
Én speciel tudom, hogy ezt akarta, mert nem volt jó a házassága apámmal, semmit nem változott a kapcsolatunk, sőt nagyon erős és szeretettel, bizalommal teljes. Mindig hálás, hogy még sem az abortusz mellett döntött..
2018. jan. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Egyrészt rég volt, másrészt nem tette meg.

Az anyaság akkor is sokkolni tudja az embert, ha készül rá, hogy mekkora felelősség és mennyi feladat, azt csak akkor kezdi kapizsgálni az ember, ha már benne van (nem véletlenül van sokaknak gyerekágyi depressziója). Megijedni nem szégyen, az a lényeg, hogy az ember végül meg tudjon birkózni a helyzettel.

2018. jan. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%
Nem, nem változna. Nem meghatározó hogy tervezett-e ilyet, az viszont igen hogy szeretetben, erején túl teljesítve nevelt, mégis mindig volt rám ideje, legyen szó piti dologról, vagy számomra nagy drámáról. Csak az számít mit tett, nem az hogy mit tervezett.
2018. jan. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%

Én nem tervezett gyerek vagyok, és anyukám fejében megfordult, hogy elvetet de apukám könyörgött, hogy tartson meg.

Ismerem a történetet, ismerem az okokat, de soha nem éreztem, hogy engem kevésbé szeretne mint a bátyámat.

Tehát a válaszom nem. Nem változtatott a kapcsolatunkon, mert tudom, hogy nagy felelősség a gyerekvállalás ami egy életre szól. Bárki kerülhet olyan élethelyzetbe, hogy hasonló döntés elé kell állnia.

Nem az számít, hogy mit gondoltunk valamikor, hanem az, hogy mi történt végül.

2018. jan. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem,előszőr fel kel huzni a másik cipőjét,aztán itélni.
2018. jan. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
97%

1, az én anyukámnak volt abortusza, amikor 7 éves voltam (akkor volt 3 az öcsém). Meghalt az ikertestvére, ott maradt egy négy hónapos és egy két éves kisgyerek. Apu és anyu sógora a temetést intézték, hazafelé balesetük volt, apunak a koponyája sérült, keresztapu hetekig feküdt a traumán medencetöréssel. Nyilván amikor kiderült, hogy terhes, eszébe sem jutott megtartani.


Ne ítélkezz, fogalmad sincs a döntések hátteréről az esetek többségében.

2018. jan. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem változna meg. Nagyon jó édesanya volt és most is az. Ez számít. :)
2018. jan. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!