Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tálalnád ezt konzervatí...

Hogyan tálalnád ezt konzervatív, szűk látókörű szüleidnek?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy néger sráccal teljesen véletlenül. Magyarországon él, magyar értékrendek szerint és itt is nőtt fel. Teljesen normális ember, semmiben nem különbözik másoktól a külsejét leszámítva ami éppen elég ahhoz, hogy a szüleim "kiakadjanak", ugyanis ők kissé maradiak, konkrétan nincs bajuk más nemzetiségekkel amíg nem kerül a közelükbe egy. Apukám nem nézi jó szemmel a vegyes kapcsolatokat. Nem szeretném, hogy nagyon kiakadjanak vagy éreztessék vele de ötletem sincs hogyan mondhatnám el nekik anélkül, hogy nagy cirkusz lenne. Én nem szeretném őt eltitkolni de azt se szeretném, hogy ne lehessünk nálam a szüleim miatt. Mit tennétek a helyemben?

21 éves vagyok.


2018. jan. 11. 14:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Mindenképp cirkusz lesz, egyszerűen gyorsan ess túl rajta.
2018. jan. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Önállo élet utána azt csinálsz amit akarsz,az ilyen berogzült eloitéletes ember aki szimplán borszinre itél nem változik,pokollá teszi az életeteket. Mondom ugy h testvérem meleg,és a szomszéd szerint szuleim is pfujjok mert nem dobták ki az utcára a gyerekuket mikor kiderult,évek ota ha hazaláztogatunk,megy a beszologatás,mondjuk szuleim meg mi is letojjuk a szomszédot,de neked ők a családod, szoval én várnék,és ha már nem fuggok tőluk akkor álnék elo ezzel,v még akkor se. :(
2018. jan. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%

" meg tudnám indokolni észérvekkel és olyan biológiai tényekkel, hogy miért nem helyes, amit teszel"


ERRE nagyon kiváncsi lennék!

2018. jan. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
eltelik pár hónap és bemutatod. Nem írod, hogy régóta lennétek együtt, szóval nyugodtan várj a dologgal, ahogy első is írta, leírásod alapján úgyse fog simán menni.
2018. jan. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%

Sehogy. Ami nem megy, nem kell erőltetni.

Miért akarnád megbántani a fiút azzal, hogy hazaviszed egy ilyen előítéletes környezetbe?

Ha elég komolyra fordul, ráértek akkor megvívni a csatát. Addig csak önzés lenne, ha kitennéd ennek a helyzetnek.

2018. jan. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem hazánkban a nagy többség továbbra is eléggé konzervatív és beszűkült látókörű, ugyanakkor szerencsére csak elenyészően kevés olyan ember van, aki a gyerekét megtagadná a párválasztása miatt például. Tehát balhé, vagy grimaszolás, előítéletek és beszólogatások lesznek feltehetően, de alapjaiban ez mit sem változat majd valószínűleg a szüleiddel való kapcsolatotokon.


Amikor úgy érzed, itt az ideje, hogy bemutasd a srácot otthon, mondd el nyíltan, álld a szelet és ha megnyugodtak, mutasd be. Ha a szüleid értelmesek, amit nem kétlek, értékelni fogják, hogy nem titokban találkozgatsz valakivel, hanem megtiszteled őket is azzal, hogy bemutatod a párodat.

2018. jan. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
5%

"Véletlenül" megismerted, de naiv vagy:DDD Ne haragudj, de sokat nem tudsz még.


A szüleidnek ő csak egy bevándorló lesz s ha női ruhába tennéd s fehérre sminkeled, akkor is.

Semmit sem tehetsz, jön a kitagadás.Idővel meg pofára esel s majd visszafogadnak talán...

2018. jan. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 hollófernyiges ***** válasza:
94%

Nekem van egy biológus diplomám, és amiket írsz, az hülyeség. Az agytérfogat és az intelligencia között nincs egyenes összefüggés, pl. a nők agya szignifikánsan kisebb a férfiakénál, de az IQ teszteken elég jól teljesítenek. Vagy ott van Anatole France, akinek az agya egynegyeddel kisebb volt az átlagnál, mégis összekapart egy irodalmi Nobel-díjat. De a legfontosabb, hogy itt átlagokról beszélsz, pedig a csaj barátja egy konkrét ember, aki bárhol elhelyezkedhet a Gauss-görbén, könnyen lehet hogy megelőz téged.


Ami az adott klímához való alkalmazkodási elméletedet illeti, az elég rossz hír az összes ausztrálnak, dél-afrikai fehérnek, Brazília és úgy általában egész Közép-Amerika fehér lakosságának, mert ők egy egészen más éghajlathoz alkalmazkodtak és szerinted nagyon gyorsan haza kellene húzniuk Angliába meg Hollandiába.

2018. jan. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
30%
Mondd nekik, hogy meleg vagy, ezen jól kiakadnak, majd amikor már lefutott a dolog, mondd, hogy "na jó ez nem igaz, de ő az új barátom".
2018. jan. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
29%
Azt nem mondtam, hogy biológus vagyok, de a szakterületemnek köszönhetően volt lehetőségem összehasonlítani a 20. századi biológiai lapokat, és pár évtized alatt a nézetek elég jelentősen megváltoztak a színesekkel kapcsolatban, amit régen oktattak, például a 30-as években az egészen más volt, és manapság nemcsak a szakértők véleménye fordult szinte egyik évtizedről a másikra 180 fokot, hanem ezzel párhuzamosan a politika is ahhoz igazodott (már ahol). És ezt felettébb különösnek találom.
2018. jan. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!