Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normalis hogy ezert kidobott? 22F

Normalis hogy ezert kidobott? 22F

Figyelt kérdés
Apámmal ketten lakunk kb 5éve. A szobámban soha nem volt rend az tény. De normalis dolog hogy emiatt dobott ki? Komolyan gondolta, mert mar kb 2 honapja tortent ez. Azota beszelgetunk, neha osszefutunk, nem haragszom ra. Jelenleg a baratnomhoz koltoztem de eleg friss es labilis a kapcsolatunk, sok vita stb... Kikototte, hogy ha szakitok a lannyal, akkor se mehetek vissza tobbet. Sot, a most aktualis baratnojenek a lanyat bekoltoztette a szobamba.

2018. jan. 12. 21:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%

Szóval kidobott, mert kupi volt a szobádba?

Miaf**z...

Nekem ebből úgy jött le, hogy apádnak fontosabb az a p**a, meg a lánya, mint te... Amennyiben csak és kizárólag emiatt dobott ki, ez egyáltalán nem normális. Le lettél cserélve.


Én hót ziher, hogy ezek után szóba se állnék vele...

2018. jan. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%

"Sot, a most aktualis baratnojenek a lanyat bekoltoztette a szobamba."


jófej faterod

2018. jan. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%
Persze, hogy nem normális. Ilyet nem is neveznék apának...
2018. jan. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy normális, úgy tűnik, az aktuális barátnő fontosabb neki. Sajnálom, hogy ilyen apád van. A barátnőddel pedig legyél alkalmazkodóbb szerintem.
2018. jan. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
53%

Ne haragudj, de vagy neked van az eddig hallott legnagyobb tahó apád, vagy nem értetted meg egészen az okait.

Ha emiatt kidob, az borzasztóan nem normális.

Más kérdés, hogy én 20 vagyok és lány, de ha tehetném már nem itthon laknék. Csak ugye az orvosi praktikusan a 2-3 egyetem egyike, ami mellett nem lehet dolgozni. Plusz az én apám imádja egyben tartani a családot, az anyja is itt lakik az házban. Talán ezért is mennék, de most ez mindegy.

Szóval ha volt benne egy olyan, hogy most már állj a lábadra, az sem kedves egy kicsit sem, de érthető valahol. Van ismerős család, ahol a gyerekeket 18. szülinapjukon kitették egy-egy bőrönddel a házból hogy hajrá. Érted, 18, még akár érettségi előtt. És nem, nem voltak szegények.

2018. jan. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%
Nem haragszol rá? Hát, haragudj! Anyukád? Nagyszülők?
2018. jan. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
93%
Csak ürügy volt, a két muff miatt dobott ki. Jó hír, hogy előbb öregszik mint te és majd visszaadhatod neki, hogy te is leszarod ha ő szenved szükséget.
2018. jan. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
87%
Pontozzatok le, de én azért kíváncsi lennék, hogy mi az apa álláspontja az ügyben..
2018. jan. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk először megnézném azt a szobát. Másodszor meg, mivel foglalkozol? Olvastam korábban itt egy esetet, ahol a szülő írta, hogy a 22 éves fia egész nap a szobájában ül és gépezik. Fürödni nem fürdik, nem segít otthon, a szobája koszos, minden szanaszét, pohár az asztalon amiben már fél éve növekszik valami. Majd legutóbb az anya úgy gondolt, hogy mégis kitakarít a srác helyett és akkor megtalálta az ágy alatt a srác vizeletét kólás flakonokban tárolva, mert arra lusta volt, hogy a mosdóba kimenjen. Szóval ilyen oknál én csak egy ilyen helyzetre tudok gondolni, nem arra, hogy nem volt bevetve az ágy. Vagy az történt, hogy ez csak egy kitalált indok és a valóságban más is bőven közrejátszott. Ez utóbbi nem zárja ki azt sem, hogy az apa sosem szerette igazán a fiát és inkább az új barátnőjének kedveskedik, de azt sem, hogy a srác drog és lopásos ügyei miatt telt be a pohár az apánál.
2018. jan. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
94%
Még ha úgy is nézett ki a szobád, amit az előző írt, ez akkor sem elég indok nekem arra, hogy valaki így bánjon a gyerekével. Vagy, ha ki is dobja, de ilyet nem lenne szabad mondania, hogy nem jöhet vissza. És ha valami baja van, megbetegedne a gyerek? Elég szívtelenség a szülő részéről nem odaengedni alkalomadtán a fiút.
2018. jan. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!