Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti szüleiteket se érdekli,...

Ti szüleiteket se érdekli, hogy te még alszol?

Figyelt kérdés
2018. jan. 14. 08:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
12%
Miért alszol még ilyenkor?
2018. jan. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%
Engem érdekel, mi hagyjuk egymást pihenni a gyerek is engem.
2018. jan. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
20%

Ha dolgom van, hadd ne közlekedjek már lábujjhegyen.

Aki aludni akar az tud is, a férjem és a kisfiam mellett pl.bombát is robbanthatok, a lányom viszont a legaprobb mozdulatonra is fenn van. Igy járt, attol mert hétvége, az élet nem.áll meg, fözni, néha melozni kell.

2018. jan. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
11%

Ha a szobád és egyben a lakás ki van takarítva, az ebéd meg van főzve, a konyha rendbe van téve, a házimunka el van végezve, az iskolai feladatok el vannak készítve, nincs családi program, akkor nyugodtan alhatsz, ha az alvásod nem zavarja a többiek életvitelét.

Elhiszem, hogy fáradt vagy. De gondolj arra mikor kicsi voltál és sírtál éjszaka, akkor édesanyád felkelt hozzád fáradtan is.

2018. jan. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Nem most, hanem kora reggeltől fogva (5).

Füldugó nem vált be és nem érdeklibőket.

2018. jan. 14. 09:43
 6/24 anonim ***** válasza:
8%

Azt én is utálom, ha valaki 9-10-ig döglik.

Tessék 8 órakor felkelni, este legkésőbb 11-kor lefeküdni a hétvégén.

Nem kell az egész családdal kicseszni.

2018. jan. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
6%

Jó, dolguk van.


Aki álmos, az fog aludni, mellesleg nem kell még 9-kor is az ágyban tespedni, pl. mehetnél a szüleidnek segíteni.

2018. jan. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
86%

11 van és az ágyban tespedek.... pontozatok le lúzerek....

Egesz heten meló volt... még 1 -kor is tespedni fogok

2018. jan. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Miért kicseszés az, hogy 6-kor még aludni akarok, ha hétköznap akkor kelek.

De megjöttek a büdös kölyök húzz dgozni kommentek.

2018. jan. 14. 10:54
 10/24 anonim ***** válasza:
72%

Pacsi kerdezo. En is doglok meg es varom, hogy a zuram hazaerjen a kakaommal. Egesz heten dolgoztam vagy iskolaba voltam, hiaba lenne kotelessegem 7kor felkelni takaritani, fozni (persze csak mert no vagyok) en inkabb pihenek. Na bumm.

Amugy tini koromba mindig ez volt ami nalatok ha a csalad aludt en labujjhegyen közlekedve indultam suliba, bezzeg hetvegen mar reggel 6-7 korul indult a porszívó, a nota tv, a mosogep stb. :DDD

2018. jan. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!