Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem engedik a szülők...

Miért nem engedik a szülők azt a lányuknak, hogy legyen barátja? Hogyan bizonyítjam a szüleinek, hogy komolyan tervezem a lányukkal?

Figyelt kérdés
15 éves a lány aki tetszik, én vagyok tőle egy évvel idősebb. Tetszek neki és ő is nekem, sőt szerintem ez a sima "tetszik, de ennyi" érzésem lassan átmegy "megőrülök érte, annyira szeretem" érzésbe. A barátai, tesói, szülei is mind azt mondják, hogy nem lehet még neki barátja, de istenem! Mitől féltik a lányát? Én értem, hogy egyke gyerek, meg minden, apuci szemefénye, de ajhhhhh. Valahogy csak meg kéne a szüleit győznöm, hogy komolyan gondolom vele.

2018. jan. 16. 20:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%
Féltik mert még nagyon fiatal. Ez normális. Nem akarják, hogy valaki felcsinálja nagy korán.
2018. jan. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
34%

Valszeg nem fog tetszeni, de addig nem gondolhatsz komolyan egy kapcsolatot, míg mindketten szüleitekre vagytok utalva.

Nem adsz infót, csak találgatok: mindketten tanulók vagytok még.

Ha netán nem úgy alakulna kapcsolatotok, ahogy most tervezitek, kihat tanulmányaitokra, azaz az egész életetekre.

.

"Valahogy csak meg kéne a szüleit győznöm, hogy komolyan gondolom vele."

Ez az, ami nem fog menni. Akár apuci szemefénye, akár nem, még önálló életre mindketten képtelenek vagytok, most mindkettőtök számára a 'jövő megalapozása' a cél.

2018. jan. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem kezdjetek el jarni, nem kell rogton a szuleit is beavatni. Utana ha par honapja mar jartok(jo azert ne fel ev utan) mondjatok el. Ezt csak azert merem leirni, mert nekem sem engedte az anyukam, aztan 4 honap utan csak elmondtam neki. Igazabol az nem esett jol neki hogy ennyi ido utan, de egyebkent velem egyutt orult o is. Szoval ha nalam nem volt semmi baj(pedig akkor 2 evvel fiatalabb voltam mint ez a lany) akkor szerintem nalatok sem lesz:)
2018. jan. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%

...azért nehogy már az legyen valaki szerint "a normális", hogy egy fiatalnak 18+ évesen legyen az első barátja, barátnője...

Fontos a jövő, de hiba feláldozni a jelent érte...

2018. jan. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
Bocsi a kötekedésért, de ha vannak tesói, akkor hogy lehet egyke gyerek?
2018. jan. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

"barátai, tesói, szülei is mind azt mondják, hogy nem lehet még neki barátja, de istenem! Mitől féltik a lányát? Én értem, hogy egyke gyerek,"


Kicsit ellentmondásos az írás.

2018. jan. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%

""barátai, tesói, szülei is mind azt mondják, hogy nem lehet még neki barátja, de istenem! Mitől féltik a lányát? Én értem, hogy egyke gyerek,"


Kicsit ellentmondásos az írás."



Rózsaszín felhő közepette belezavarodott a mondatalkotásban is.

2018. jan. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
57%
Ez kamu! "Egyke gyerek". "Tesói" Ekkora botlást nem ír senki. Ha igaz lenne a story.
2018. jan. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Unokatestvérei 😂 az egyik az osztálytársam is.
2018. jan. 16. 23:13
 10/20 anonim válasza:
69%
Szépen kimentetted magad te kis hazug
2018. jan. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!