Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti mit szólnátok...

Szülők! Ti mit szólnátok ahhoz hogyha a fiatok azt mondaná hogy szeretné be rasztázni a haját?

Figyelt kérdés

2018. jan. 17. 21:38
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
100%

Hát tegye.Az ő feje és ez csak haj.Ha megunja,még mindig le lehet tolni géppel.

Én nem csinálnék belőle nagy ügyet.

2018. jan. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Áldásom adnám rá.
2018. jan. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
36%
Ez nem zavarna. Az már igen, ha tetkót varratna magára, vagy piercinget tetetne az arcára.
2018. jan. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
86%
Ezt 17éves lányként írom csak azért,mert nekem sok raszta ismerősöm van.Fiúként még teljesen rendben,ha elég hosszú hozzá a haj viszont,ha csak olyan vállig érő akkor az hülyén néz ki,mert olyan lesz,mintha sok kis nudliból állna a haja.Volt legjobb barátnőmnek volt raszta haja és amikor kiszedték belőle a rasztát,mert megunta akkor olyan szinten szétroncsolta a haját,hogy Váll fölötti frizurát kellett vágatnia.Lehet,hogy kinövi,lehet,hogy nem,de,ha meg van tiltva akkor még jobban akarja,persze ezt csak saját tapasztalatból mondom,mindenki más.Szerintem addig még teljesen oké amíg el nem kezd füvezni és egyéb kábítószerekhez nyúlni,mert,hogy az milyen "stílusos" a raszta hajhoz.Néhány ember így fogja fel sajnos.
2018. jan. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Kipróbálhatja, nem?
2018. jan. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%

25 éves a fiam. Már rég nem avatkozok az életébe. Szerencsére nem csinálna raszta hajat mert amúgy sem állna jól neki, és a munkája miatt sem lenne előnyös neki.

Nekem meg nagyon nem tetszik, mert olyan igénytelenség hatása van. De mint írtam, már rég nem avatkozom a dolgaiba.

2018. jan. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
92%
A gyerekem haja nem a tulajfdonom foleg nem 18 felett,ahol meg igen,ott baj van,de meg lehet nézni a 30 éves csecsemot is.
2018. jan. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Ja azt elfelejtettem odaírni hogy nem nagykorú a fiú.

Pontosabban 15 éves.

2018. jan. 17. 22:09
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Szülő vagyok, két felnőtt lányom van, egyiknek sem volt raszta haja, viszont elég sok dolgot kipróbáltak, amitől égnek állt a hajam. Hagytam, csinálják, saját maguk döntöttek, ha megunták. (Orr-, köldök-, nyelv piercing például.)


Nekem a fiúknál kimondottan tetszik. Szóval nem szólnék bele, persze csak akkor, ha mondjuk nem 11-14 évesről van szó.

2018. jan. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
95%
Közben látom, írtál, előző vagyok. Hát neki azért még ne!
2018. jan. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!