Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám nem Bízik meg bennem....

Anyukám nem Bízik meg bennem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

sokszor ha kések akkor hiába mondom hogy az óra eddig tartott meg elmentem a boltba vagy csak szimplán beszélgettem a barátnőimmel akkor azt mondja hogy ő ezt nem hiszi el meg hogy én cigizek (asztmás voltam, kinöttem de az orvosok szerint ha elkezdek cigizni visszajöhet) iszok meg drogozok vagy pasizok meg ilyenek aztán ma nagyon felmérgelt mert van egy barátnőm akivel ritkán beszélek de ha beszélek akkor az elég sokáig elhúzódik és hát 1óra hosszát beszélgettünk akkor jött az anyukája is utána mondtam hogy mostmár megyek erre arra megyek haza hogy köszönök és hol voltál eddig???? mondom hogy xy(nem szeretbém a nevét leírni)-nal beszélgettem erre elkezdi hogy ő meg nem most jött le a falvédőről és hiába mondtam neki azt is hogy hívja fel az anyukáját azt mondta nem érdekli tudja hogy nem vele voltam és ez igy megy már több éve hogy elkezd vádaskodni és neked semmi beleszólásod aztán persze mindenkinél eljön az idő mikor már nem tűri én pedig mondtam hogy igen anya biztos a bokorban basztam meg cigiztem, ittam ja és drogoztam is..

Aztán most bejött hozzám mintha mi sem történt volna hogy én segítek e neki ebben meg abban nem mondtam semmit erre elkezdi hogy úgyse hisz nekem....De mégha lenne rá oka hogy ezt csinálja de semmi életemben nem hazudtam neki ha igen utána egyből el is mondtam neki és csak nevettünk mosmeg már nem tudom mióta ezt csinálja én meg mint egy idegbeteg török zúzok mindent...

Kicsit hosszúra sikeredett xdd előre is köszi a válaszokat :)


2018. jan. 19. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Ahogy látom nem nagyon lehet beszélni vele. Szerintem kérj külső segítséget, hidd el, nem ciki.
2018. jan. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2018. jan. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok
2018. jan. 19. 18:12
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
én meg mint egy idegbeteg török zúzok mindent... Lehet nálad se kerek minden..
2018. jan. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
K. XDD Nem tudom mit csinálnál a helyemben...
2018. jan. 19. 18:33
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálnék vele akkor beszélni, amikor éppen semmivel nem vádol, és kiegyensúlyozottnak, jó kedvűnek látszik. Leültetném, és megkérdezném, hogy miért gondolja, hogy Te állandóan átvered és hazudozol. Elmondanám neki, hogy ez mennyire rosszul esik, mert nem adsz rá okot. Próbáld meg kérdőre vonni a viselkedése miatt, de nem egy vita hevében, hanem amikor alapból mindketten nyugodtak vagytok és jóban vagytok egymással!
2018. jan. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen lehet, hogy anyukádnak valami pszichés betegsége van (enyhébb esetben is depresszió a társtalanságtól - úgy sejtem, nincs férje, rosszabb esetben paranoia). Valaki normális felnőtt a közelben? Ha nincs, akkor csak túlélni lehet pár évet, és utána elköltözni.
2018. jan. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj egy felnőttel aki hatni tud rá pl apukád, nagymamad
2018. jan. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!