Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el neki, hogy...

Hogy mondjam el neki, hogy miert nincs baratnom?

Figyelt kérdés
18 eves vagyok es meg nem volt baratnom, es ez miatt rengeteg konfliktusom van apaval. Mindig a fejemhez vagja, hogy biztos meleg vagyok stb. de ez nem igaz. Szornyu gyerekkorom volt, apam verte anyamat, engem hetente fenyegetett, hogy megol, felakaszt stb. es sajnos egy szorongo felnott lettem. Nem hogy a baratnom, de meg barataim sincsenek, mivel nagyon zarkozott es csendes vagyok.Elmondjam szerintetek neki, hogy ez reszben az o hibaja? Vagy csak hallgassak es turjem, hogy buzeransnak hivjon?
2018. jan. 26. 12:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
87%
Mi akadályoz hogy lelépj tőle eg életre?!
2018. jan. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

az, hogy alapvetoen mostanaban normalis, viszont ez az egy tema ami meg mindig feszultseget szul.

illetve meg suliba jarok

2018. jan. 26. 12:20
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Vágd a fejéhez persze utána meg szét ver.. Anyád miért nem lépett?
2018. jan. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
96%

Először is menj el pszichológushoz, nem szégyen, és segít, hogy kiegyensúlyozott legyél.

Nekem is ez volt a problémám, csak nálunk anyám művelte ezt, és lány vagyok. Elhordott mindenféle leszbikus pitsának, meg biztos *barátnőim neve* -ra/re élvezkedek :D (utólag röhejes)

18 évesen aztán lett egy párom..(Férfi) 19 évesen fogtam magam,összeköltöztem vele, 4 havonta találkozom anyámékkal 1 hétre, hihetetlenül megváltozott az életem. Imádok élni, pedig 18 éves koromig napi rendszerességgel gondolkoztam a halálon..

De egyébként én anyámnak hagytam, hogy leszbizzen. Volt, hogy rá is erősítettem, hogy egy nagy kerek mellű, vörös lányt szeretnék, akinek kerek a popsija, stbstb Ette a penész rendesen.

2018. jan. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várj, míg elköltözöl. Úgysem ismerné be.
2018. jan. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

nezdd ez bonyolult. anyukam azert nem lepett le, mert nem magyar, es nincs senkije Magyarorszagon, illetve a lakashitel is osszelancolja oket.

mar 13 eves korom ota csesztet azert, hogy nincs baratnom, talan el is ment a kedvem tole ez miatt. azert is bantja ez, mert latja, hogy bejovok a lanyoknak (modellkedem), de nem nyitok felejuk.

nyitnek felejuk, de semmi onbizalmam nincs

2018. jan. 26. 12:26
 7/29 A kérdező kommentje:
de 18 evesen tenyleg gaz ha nem volt meg baratnom? ha nem vesszuk azt, hogy milyen gyermekkorom volt
2018. jan. 26. 12:31
 8/29 anonim ***** válasza:
35%
"Szornyu gyerekkorom volt...." Meg azonkivül is mindenki kakás! Ha igy folytatod a felnöttkorod még sz-rabb lesz! Neked kell megtalálnod a saját formádat és 18 évesen ne mutogass már senkire, hanem épitsd föl magad. (Ha kell, segitséggel!)
2018. jan. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
43%

de semmi onbizalmam nincs

Aha de azért modellkedsz. Ne etess meg,nem a hathuszassal jöttem a falvédőről.

2018. jan. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
abszolut igazad van, de azert hozza tennem, hogy jo eletem van, felvettek egyetemre, modellkedem, van profi szerzodesem fociban (nb3 sajnos ez miatt nem tudok elmenni dolgozni, es elkoltozni, de fontos nekem a foci), szoval az eletem nem rossz!! csak annyi, hogy nem tudok senkivel sem kozelebbi kapcsolatba lepnem, de szerintem felkeresek egy pszichologust es javitunk ezen. koszonom mindenkinek!
2018. jan. 26. 12:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!