Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Titeket zavarna, ha...

Szülők! Titeket zavarna, ha ilyen hobbiai lennének a 15 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés

Saját magamról írok, de nincs ilyen problémám, viszont érdekelnek más vélemények.


Nagyon sokat rajzolok, szerintem nem túl jók, mások szerint nagyon.Gyakran a kolis szilón, mert mondjuk előtte is csinálok házit, arra az esetre ha a zaj miatt ne lehetne tanulni és nem fülhallgatóval és zene hallgatás közben akarok tanulni

Szoktam nagyon ritkán fanfiction-t írni, de azt nem osztom meg senkivel, mert nem vagyok egyikkel sem elégedett, ahogy más írásaimmal sem.

Elkezdtem nem olyan régen szabadidőbe, vagy kollégiumban tanszobán amikor nincs dolgom koreait tanulni, mondjuk nem igazán haladok.

Szörnyen ritkán főleg tanítási szünetekben kpop táncokat próbálok tanulni több-kevesebb sikerrel otthon, egyedül.

Illetve a sminkelés is hobbimmá vált az utóbbi időben. Főleg a különlegesebb és feltűnőek. Viszont hétköznap, tanítási időben nem használok durva feltűnő sminket, csak természeteset ritkán, sűrűbben semmit.



Vélemények? Titeket zavarna? Melyikkel lenne szülőként problémátok és mi?


2018. jan. 27. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Egy 15 éves esetén ez teljesen normális :)
2018. jan. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Miért zavarna ez bárkit is? Vagy sokkal inkább miért zavarna téged mások véleménye? Ha például drogoznál akkor persze beleszólnának, de miért zavarná őket az, hogy kreatív próbálsz lenni? Illetve ha a sminket se túl feltűnő stílusban használod miért zavarna az akárkit is? Nincs semmi értelme a kérdésednek.
2018. jan. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Ezek teljesen rendben vannak :)


42N

2018. jan. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
Nem zavarna, de jobban örülnék, ha valamit komolyan csinálnál. Annak lenne értelme, ha 한국어를 공부해, de rendesen.
2018. jan. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon jó mind, teljesen elégedett lennék.

Ezek remek elfoglaltságok, csak így tovább.

2018. jan. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

Inkább ez, 100szor inkább, mint csücsörögni az instagramon, ricbansos pózokban szelfizni a facén, szétúkratni magad a kolesszal, hozzaá bagó, pia drog stb.

Én örülnék ha ilyen gyerekem lenne.

2018. jan. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%

Yay egy kpopper:D


Nem vagyok szülő de szerintem ezekkel semmi baj sincsen!

2018. jan. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%

nincs baj ezekkel, csinald nyugodtan, ha boldogga tsznek / levezetik a felesleges energiaidat. :) sok sikert.

azonban azt meg hozzatennem- uzenetul az egyik valaszolonak-, hogy nem csak az a ket veglet van, hogy vagy ez ( hozzad hasonlo elfoglaltsagokat uzok csoportja) ill a neten / eloben ribiskedo tinilanyok..:) ennyire nem kell szuklatokoruen nezni a vilagot!

2018. jan. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
38%

Annyira tudtam, hogy valami animes vagy kpopos tini kerdesevel fogunk szemben allni...

Nyugi, majdnem mindenkinek van ilyen korszaka.

2018. jan. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
Egyáltalán nem baj. Nálam a kpop-pal indult a dolog tizenévesen, most koreai mesterszakon fogok végezni jövő félév végén, magas szintű nyelvvizsgát is sikerült szereznem, ha minden jól megy fordító/tolmácsként tudok elhelyezkedni. A magasan képzett és szilárd koreai nyelvtudással rendelkező emberekért konkrétan verekszenek a munkaadók. Úgyhogy még a hasznodra is válhat, de csak ha komolyan veszed. Számtalan kpopper csoporttársam volt aki csak melegedni járt az egyetemre, nem tanulta meg a nyelvet és a tanárok sem kultiválták hogy nem az anyag érdekli vagy a történelem, hanem pár koreai aktuális sztár.
2018. jan. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!