Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megvágtam magam, hogyan...

Megvágtam magam, hogyan rejtsem el?

Figyelt kérdés

Anyával összevesztünk és bekattantam, a bal karomat kezdtem vagdosni, ez volt az 1., de félek, hogy nem az utolsó alkalom.:S

Mit csináljak?

16/l



2018. jan. 28. 18:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
Pszichologus,még most az elején.
2018. jan. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
32%
Nem pszichológus hanem egy nagy pofon kell neked, idejekorán.
2018. jan. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
65%
Ne vagdosd magad, mert hege marad. Az meg fog látszani és nem fognak felvenni a munkahelyekre.
2018. jan. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Tudom, léteznem se kéne, de az nem segít a karomon, ha felpofoznak.
2018. jan. 28. 18:59
 5/26 anonim ***** válasza:
86%
Mennyi empata van itt,rugjunk még egyet rajta addig is kiélvezzuk h másba rughatunk. Pszichologust keress fel,ilyen gondolatok h léztezned se kéne nem normálisak.
2018. jan. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
71%
Menj el pszichiátriára ahol kezelni fognak, és nem lesz többé ilyen.
2018. jan. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
62%

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=vagdosom+ma..


Beszélgess a többi néhány száz Gyakoris vagdosóval. Lassan külön témakör kell nektek, akkora divat lett.

2018. jan. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
28%
Ne vágdosd magad?! De ha már ezt a rossz döntést megtettem, akkor el kell rejteni. Ha van macskád hazudd azt, hogy megkarmolt. Vagy azt hogy megcsikartad magad. Ha nem tudsz kitalálni valami alibit, akkor horgy olyan ruhát, ami élt akarja. Vegyél fel karkötőt vagy valami ilyesmit. Vagy sminkeld le valahogyan. Annyi lehetőség van az elrejtésére.
2018. jan. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
52%

Hiába pontozzátok le a 7-es válaszolót, igaza van sajnos. Hol az Emberek kategóriában, hol az Egészségben, hol itt, hol ott találkozni vele minden egyes nap többször is.

Először is kend be Betadine-vel, kösd be, ha begyógyult, akkor alapozó.

És ne vagdosd magad, nem megoldás semmire.

2018. jan. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
80%
Minek rejtenéd el? Ha már megcsináltad, vállald fel. Ha nem akarsz komoly kárt okozni, akkor meg minek csinálod? Keress fel egy szakembert.
2018. jan. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!