Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha ennyire félek...

Mit tegyek, ha ennyire félek apámtól?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat veszekedett velem, és egyszer meg is ütött, mindig is rossz kapcsolatban voltam vele. És nem fogadja el azt,ami nekem jó. De egyszerűen nem merek határozott lenni előtte,rettegek tőle és tönkreteszi az életemet. :(

Nagyon félek..



2018. febr. 2. 19:03
 1/4 A kérdező kommentje:
21/N
2018. febr. 2. 19:04
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

21 éves vagy, ideje elköltözni otthonról, munkát keresni.

Esetleg kérd ki a párod véleményét ha van, vagy költözz hozzá, segítsen ki.

2018. febr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 évesen jöttem el egy börönddel,ennek 27 éve és semmit se tudnak rólam,eleget ütöttek aláztak..
2018. febr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért hagyod? Felnőtt ember vagy. 3 évvel ezelőtt ha lett volna egy cseppnyi határozottságod, kiválasztasz egy messzi egyetemet és a saját lábadra állsz. Igen, pokoli kemény egyetem mellett melózni anyit, hogy meg is tudj élni belőle, igen, pokoli kemény úgy kelni fel minden nap, hogy nem tudod, holnap lesz-e hol aludnod, szar érzés adóssággal kezdeni az életed, de ha másból nem tudsz elindul ni, akkor a diákhitel mint opvció még mindig ott van, és az sem babapiskóta, mikor egy hétre összesen jut néhány szelet kenyér, vagy azon a napon eszel, amikor kapsz valakitől. De még ez az élet is jobb, mint bezárva élni.

Azóta már jó állásom van, igaz, lakásról, autóról még nem álmodhatok, mert albérletben vagyok, de ki a fenét érdekel mégis ez, ha a saját életem élhetem félelem nélkül?

Választhatod a biztos félelmet. Vagy választhatod a bizonytalant, a saját döntéseid, a saját hibáid, és a saját fejlődésed. Te döntesz.

2018. febr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!