Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Huszonévesek, akiknek nincs...

Huszonévesek, akiknek nincs lehetősége elköltözni a szülőktől, hogyan viselitek?

Figyelt kérdés

Engem napi szinten megaláznak, sértegetnek, lelkileg terrorizálnak.

A félreértések elkerülése végett, nem ők tartanak el.



2018. febr. 6. 14:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
9%
h erted h nincs lehetoseged, ha nem ok tartanak el??
2018. febr. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
22%
miért nincs lehetőseg? 20 évesen már dolgoztam és külön éltem, egyedül.
2018. febr. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
48%
Mindenkinek van lehetősége, csak egyszerűbb otthon maradni és panaszkodni.
2018. febr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Nem keresek annyit, hogy albérletbe mehessek. Rámenne az egész havi fizetésem.

Szerintük keresnem kellene lakótársakat, és velük élni. Erre képtelen lennék, mivel introvertált, zárkózott vagyok, szociofóbiám van.

2018. febr. 6. 15:14
 5/21 anonim ***** válasza:
47%
KEress lakótársat. Ennyi a nagy megoldás.
2018. febr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
65%
Áldozatok nélkül nem fog menni. Én lakótársakkal (idegenekkel) költöztem össze rögtön érettségi után, minden kapcsolatot megszakítva a családommal. Ha te inkább tűröd, csak hogy ne kelljen idegenekkel egy fedél alatt laknod (még ha ők nyugton is hagynak és el tudtok éldegélni egymás mellett külön szobában különösebb interakció nélkül), akkor az ahelyzet, hogy nem fáj eléggé. Minden más csak kifogás.
2018. febr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
39%
akkor nincs mirol beszelni. turd akkor otthon csendben,hogy megalaznak, sertegetnek es terrorizalnak,ahogy irtad, mintsem elmennel egy olyan helyre lakni, ahol meg lehetne a lelki beked. bravo :D
2018. febr. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
58%

Képzeld, én is zárkózott vagyok és utálok másokkal lakni, de mivel annyira utáltam otthon, inkább lakok pár kedves lakótárssal mint a szüleimmel.

Ha annyira utálnál otthon lenni, akkor nem keresnél kifogásokat ezzel a zárkózott dumával. Aki nem csinál valamit ellene, annak még nem fáj eléggé.

2018. febr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
47%

Mennyiből élsz?

Mert barátnőm nemrég költözött el otthonról. 140.000 a fizuja, mégis el tudott költözni.

Pici albérlet kb 30 nm. Persze, szerencse is kell hozzá, hogy kifogj egy jót, de ha nem próbálod, nem is fog sikerülni.

Ja, és ez Bp-en van ráadásul elég jó helyen.

Szóval mindent lehet csak akarni kell!

2018. febr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
45%
A barátnőm 120e ftbol Budapesten saját albérletben van. És megél. Szóval ki nem cselekszik annak nem fáj eléggé
2018. febr. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!