Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyámnak még az is probléma...

Anyámnak még az is probléma hogy beteg vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt mondja velem mindig csak a probléma van, hogy egyetlen szabadnapján is velem kell foglalkoznia.
2018. febr. 8. 17:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Életkorod?
2018. febr. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Hány éves vagy, hogy veled kell foglalkoznia?
2018. febr. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Influenzás és 20 éves vagyok. Most erre azt írod, hogy mivel felnőtt vagyok, ezért igaza van?
2018. febr. 8. 17:26
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
pontosan. Én is felnőtt vagyok 2 hete betegszabin,de tök egyedül itthon. és valszeg influenzám van.
2018. febr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
Normális szülő akkor is törödik velünk ha 40 évesek vagyunk a nem normális meg 10 évesen is leszar.. Költözni nem tudsz,ez ott gond ahol nem látnak már szivesen,ott a légvétel,szuszogás, köhögés, pisilés is zavarja a másikat már. Én nem maradnék ott ahol csak baj van velem ,mert levegőt veszek egyáltalán..
2018. febr. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%

Nem hiszem hogy rossz indulatból mondja. Amúgy én is beteg vagyok műtét után lábadozom itthon, mindentől tiltva vagyok. A hajolástól legjobban pl

Anyukám nagyon sokat segít, ő nem lenne akkor nem is tudtam volna megműttetni magam. Ő azt mondta, milyen jó hogy már ő nyugdíjas és itthon tud velem lenni. Szimpla 3 hétig semmit se csinálhatok jóformán a fekvésen kívül. Hajmosás is 3 emberes munka volt.3.hét után. Persze azt biztosra tudom, hogy anyukám nem bántásból mondta nekem viszont az fix, hogy teljesen igaza van.

2018. febr. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Mond neki, hogy nem kell veled foglalkoznia, de ha öreg és beteg lesz, tőled is ezt várja majd.
2018. febr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

5/7

Akkor én egy normális szülő vagyok? Mert a 40 éves lányom aki ott hagyta a férjét mert az elvárta volna tőle hogy ellássa a háztartást mivel nem kellett dolgoznia ezért úgy megsértődött hogy a kérdezésem nélkül haza költözött. Itt él és nem csinál semmit én tartom el én mosok főzök takarítok.Még arra sem képes hogy néha felmossa a konyhát . De ha elfogy a kenyere (valami extrémet eszik)képes egy 25 dkg -s vekniért kocsival elmenni a pékhez közben én két bevásárló szatyrot cipelek a piacról.Ja piacra járni olyan ciki! Nyugodt szívvel támaszkodik az ajtófélfának és nézi hogy én felmosok! Ugye milyen normális anya vagyok?

2018. febr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Hát utolsó az a te nevelésed bocsi, h ha emancip.. lett a kisasszony,és se ganyéznék amúgy szimplán egy pasira csak azért mert p-cse van és ettől felsőbbrendúnek hiszi magát, de nem élnék Anyám nyakán sem 40 évesen sértődésből, te nevelted,ő meg szarul választott férjet. Ennyi. De a normális családtagok mindig támogatják egymást a betegségben. Nem mindenki albérlőcsalád.
2018. febr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
8as, dobd ki, ilyen egyszerű.
2018. febr. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!