Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Érdemes lenne elmondani...

Érdemes lenne elmondani szüleimnek, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
Szerintem már ideje sejtik is és amennyire tudom, annyira nem örülnének ennek a hírnek, szóval ezért nem mondtam még el eddig. Viszont nem olyan rég lett barátom és szerintem elég feltűnő lenne nekik, hogy gyakran jön hozzánk, vagy éppen én hozzájuk, úgyhogy jobbnak látom elmondani, de közben tudom, hogy nem viselnék jól.
2018. febr. 10. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Mond el nekik szerintem... kisebb sokk éri őket, ha te mondod el nekik, mint ha maguktól jönnek rá, miután rátok nyitnak miközben kormoljátok egymást :D
2018. febr. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Hány éves vagy? Te ismered a családod, hogy alapvetően hogy állnak hozzá, mennyire veszik komolyan, mennyire elfogadóak. Mondjuk ha 14 évesen akarnád közölni, azt mondanám fölösleges, majd ha már nem gyerek vagy, túl vagy egy komolyabb párkapcsolaton legalább.
2018. febr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Életkorod? Ne mond el,ugyis sejtik,maradjon is igy,mond h sima barát,meg h buliba mész csajnál alszol ennyi. Fiatalok tanuljatok már meg jol hazudni. :O Szülőnek semmi köze a nemi élethez. Itthon ezt jobb titkolni. Tesom meleg de elfogadtuk párját is,de itt sok cslád vasvillára tenne,meg azt is akik elfogadják és nem hányják le a gyereküket. :( Ne mondd el csak ha teljesen önnáló vagy. :)
2018. febr. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Sztem se mondd el.
2018. febr. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Mondd el. Ha nem fogadják el a saját gyereküket, akkor nem is érdemelnek gyereket. Aki szerint meg a szexuális orientáció csak a nemi élettel van összefüggésben, az tessen már gondolkodni. Te hogy éreznéd magad, ha folyton titkolni kellene a saját családod előtt, hogy kit szeretsz? Nonszensz.
2018. febr. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd el.


Ha normális és nem ilyen buzgó vallásos/gárdista/a melegeket folyamatosan trágár szavakkal illető szülőkről van szó, akkor egy kis kezdeti sokk után jól fognak állni az egészhez. :)

2018. febr. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!