Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám miért nem akarja...

Anyukám miért nem akarja nekem engedni 22 évesen, hogy összejöjjek egy megfelelő 27 éves lánnyal? Másoknál ez hgy van, működik?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy másoknál ez hogyan szokott lezajlani ? És tényleg egy normális lányról van szó, nem egy szevedélybetegről. Mit tanácsoltok mit tegyek ? Találkozzak vele titokban , csak úgy meg nem sok értelme van , ha nem vihetem fel hozzánk. Szóval nagyon hálás lennék, ha tudnátok valami jó tanácsot adni, amive anyum belátná, hogy nekem van igazam és nem féltene ennyire.

2018. febr. 11. 13:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%

Az, hogy tanácsot ad normális, de bele ne szóljon már, ez a te döntésed!! (Szerintem nem tetszik neki, hogy 5 évvel idősebb a lány.. Nem tudom, én szerintem az a megszokott, normális ha a srác az idősebb, vagy max kicsivel a lány.)

De kérdezd meg tőle mi baja vele.

2018. febr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igen ez a baja, viszont sajnos nem érti meg, hogy minden téren normális lányról van szó, a mai világba nagyon nehéz egy ilyet találni.
2018. febr. 11. 14:05
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
Édesanyád azért szól bele az életedbe, mert te engeded. Mondjuk a lányt se nagyon értem, mit is akar egy 22 éves GYEREKTŐL aki még mindig képtelen függetlenedni?
2018. febr. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom magam elé képzelni a szituációt. 22 évesen megkérdezed anyukádat, hogy járhatsz e valakivel? Én az első hónapokban el sem mondtam soha, ha van valakim, mert minek. Miért ne találkozhatnál vele titokban, miért kell felvinni anyukádhoz? Ezt abszolút nem értem.. a csaj is biztos lakik valahol, menjetek hozzá. Anyukádat pedig nem nagyon fogod tudni meggyőzni, max ha az idő titeket igazol.
2018. febr. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
43%
Kiegeszítem. Lehet, hogy full normális a csaj, de én is nemrég voltam ennyi idős, a nők - általában - előbb/máshogy érnek, el sem tudom képzelni, milyen közös témáitok lehetnek, meg hogy vajon ha a csaj egy év múlva gyereket akar, neked mennyire jönne be. Ettől félt anyukád is.
2018. febr. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
45%
Először is ez a te döntésed. Van akinek bejön, van akinek nem, ha idősebb a barátnője, felesége, stb. Anyukád óvni szeretne, az esetek nagy többségében a lány javára ennyi év problémákhoz vezet. Nagyon hamar eléri azt a kort, mikor beüt a biológiai órája, hogy ő gyereket szeretne, te meg még lehet nem fogodsz azon a lépcsőn lenni. Nekem 2,5 évvel volt idősebb egy barátnőm, de már az is sok volt. Egy idősebb barátnőnél sokkal kevesebb időd van megteremteni a családalapítási feltételeket és sokkal szigorúbbak lesznek az elvárásai, mint egy pont ennyivel fiatalabbnak... Aztán van aki 10 évvel idősebbel van már évtizedek óta. Nekem nem jött be és anyukád joggal int óvatosságra...
2018. febr. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
A mai korban sokkal később 35+ éves korban szülnek a nők első gyereket a karrier meg más okok miatt. Bár nem tudom, hogy a lánynak erről mik a tervei, erről még nem beszéltem vele. De én úgy gondolom, hogy barátnőnek ameddig működik a dolog jó lenne, ennek én nem látom akadályát, csak sajnos anyukám. (Egyébként azért félt jobban az átlagosnál , mert egyke vagyok , és nagyon sokat törődött, foglalkozott velem, amit megértek,de vágyom egy kis szabadságra)
2018. febr. 11. 14:26
 8/19 anonim ***** válasza:
9%
Ne anyukáddal foglalkozz... miért nem költöztök össze? Úgy is megbékélne anyukád ha tényleg ennyre fontos vagy neki. Ha a csaj nem akarja az összeköltözést, felejtsd el, nálam ez volt a szitu. Ha akarja, vágj bele, ha ezt jónak látod.
2018. febr. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél haza egy 22 évest,de álittom h abban is talál hibát miért ne jöhess vele össze.. Magának akarja a kisfiát.. Majd gondolj vissza erre mikor az összes kapcsolatodat barátságaidat is szét marta már.. Az ilyenhez nem szabad hozzá menni,hárpia anyós..
2018. febr. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Tanácsot adhat, természetes, hogy meg akar óvni, de nem szólhat bele a párválasztásodba, azt ne engedd.

22 évesen már viselkedhesz felnőttként. Vállald fel a döntéseidet.

2018. febr. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!