Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meddig lehet egyedűl egy 10 éves?

Meddig lehet egyedűl egy 10 éves?

Figyelt kérdés
Egy tíz éves kislányrol van szó . Az anyukája egyedül álló . 3 műszakban dolgozik . Reggelente amikor megy dolgozni egyedűl van a gyerek 5-7 óráig . 7 től a szomszéd viszi suliba . Éjszaka az apuka anyukája megy át de közel 70 éves a gyermek nem tud tőlle nyugotan aludni. Az apuka szeretné ha nálla lehetne a gyerkőc amikor az anyuka éjszakás és reggeles . Jogi uton el tudná érni ? Egyébként az apuka fizeti a gyerektarást amikor az anyuka hagya mindig elviszi .(A gyerektartás saját megálapodás szerint fizeti 20 ezer /hó)
2018. febr. 18. 12:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen idős koromban én a szüleim munkaideje alatt végig egyedül voltam otthon, ha történetesen beteg voltam.
2018. febr. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%

A reggellel szerintem nincs probléma, engem is egyedül hagytak, majd telefonnal keltettek és 10 évesen már 2 éve egyedül jártam iskolába. Az, hogy a szomszéd kíséri, még jobb.

Az estéket viszont le lehetne szervezni anyukával. Azokon a napokon, mikor éjszakás, mehetne a kislány suliból egyenesen apuhoz.

Ez csak megbeszélés kérdése.

2018. febr. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval értek egyet. Ha anyukával jó a gyerek kapcsolata, nem kellene elvenni tőle, inkább segítsen be apuka az éjszakás napokon. Ha 20 ezer a gyerektartás, nem csodálom, hogy anyuka ennyit dolgozik....miből tartaná el másképp a kislányt?
2018. febr. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Az anyuka nem akar kompromiszumra juttni és a gyereket se neveli önállóságra . Kis városban laknak nem engedi egyedül iskolába ez még oké de a haját se tudja ki mosni (váláig se ér nem fürtös) Korpás a haja mert az anya azon az alapelven van hogy egy héten 1szer elég hajat mosni . Valaki tud valamit tanácsolni?
2018. febr. 18. 12:29
 5/26 anonim ***** válasza:
96%

Ennyi idősen egyedül jártam-jöttem suliból, úgy, hogy senki nem volt otthon,se reggel,mert 6-kor elmentek,és délután 4-5 között értek haza. Nincs ezzel semmi gond.


De mi közöd van hozzájuk kérdező?

2018. febr. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
96%
A korpásodás nem azért van mert heti egyszer mossa a haját. Én is csak heti egyszer mosom, pedig göndör, és hosszú is, még sem korpás. A korpás fejbőrnek egészségügyi okai vannak. Pl: vitaminhiány.
2018. febr. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Egy 10 éves gyerek,már nem baba! Meg tudja mosni a haját ha akarja,és te honnan tudod,hányszor mos hajat?

Van aki naponta,kétnaponta mossa,mégis korpás,még közvetlen hajmosás után is!

Nagy hülyeségeket írsz! Inkább foglalkozz a saját dolgaiddal!!

2018. febr. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
A szomszédba költözött az apuka sokszor át jár hozzánk panaszkodni így gondoltam nálam tapasztaltabaktol kérdezek hátha tudok mondani neki valami okosat
2018. febr. 18. 12:50
 9/26 A kérdező kommentje:
Ez az oldal azért van hogy kérdezünk és választ kapjunk szóval nem érdekelnek a negatív visza jelzések
2018. febr. 18. 12:53
 10/26 anonim ***** válasza:
79%

Semmi közöd hozzájuk! Nem a Te dolgod!

Adsz egy dologra amit hallasz,és minden szavát elhiszed!!

Ítélkezel,anélkül,hogy ismernéd a másik oldalt!

Menjél inkább havat lapátolni,vagy takarítani,azzal foglalkozz,ne másokkal!!

2018. febr. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!