Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál ahhoz, ha a...

Mit szólnál ahhoz, ha a gyereked erotikus modell lenne?

Figyelt kérdés

Ha már el múlt 25 éves és nem lakik veled.

Megváltoztatná a viszonyotokat?

Zavarna, hogy meztelenül mutogatja magát és vannak róla meztelen képek a neten és felnőtt magazinokban?

Vagy egyáltalán nem foglalkoznál vele és nem szólsz bele, hogy mivel keresi a pénzét.



2018. febr. 19. 15:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
Nem szólnék bele, de nem örülnék és ezt a tudtára adnám.
2018. febr. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
57%
Semmi közöm hozzá. Ő legalább megkeresi egy havi fizetésemet egy alkalommal.
2018. febr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%

Beleszólni nem nagyon tudnék. Lehet, hogy minél jobban ellenkeznék, annál jobban csinálná :)

18 múlt, nem velem él, akkor semmi beleszólásom nincs.

2018. febr. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
16%

Egészségére, de akkor felejtsük el egymást.


Nem azért neveltem csomó ideig, és nem arra neveltem, hogy random pasik farkát szopkodja - ugyanis ez a szakmával jár.

2018. febr. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
79%

Az erotikus modell nekem az, aki max. zárt combokkal mutat elölről puncit (Playboyban ilyenek vannak). Ez szerintem nem gáz, ennyit nálunk ismert divatmodellek, színésznők is bevállaltak.


Ha ennél többet is bevállalna az már nem tetszene, szégyelleném magamat miatta, de az fel sem merülne bennem, hogy ilyen miatt megszakítsam vele a kapcsolatot.

2018. febr. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
99%

HA mar nem abban a korban van (tinedzserkor vege, illetve korai huszas evek), hogy ne tudna felmerni, hogy okoz-e ez neki lelki problemakat a kesobbiekben vagy sem, akkor o dolga. Ha meg fiatal, akkor megprobalnam rabeszelni hogy gondolkodjon el, nem lesz-e ez hatassal a kesobbi parvalasztasara, kapcsolatteremtesere, atgondolta-e valoban a kovetkezmenyeket.


Erre a helyzetre is igaz, hogy nem akarok a gyerekem HELYETT dontest hozni, hanem ra akarom vezetni arra, hogy az osszes szukseges informacio vegiggondolasaval tudja a sajat donteset meghozni, ne elsietve, elhamarkodva.

2018. febr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
62%
Nem azért neveltem csomó ideig, és nem arra neveltem, hogy random pasik farkát szopkodja - ugyanis ez a szakmával jár. Meg a normális élettel is,vard is be neki,ne h pasi érinthesse a felnőtt lányodat. A lányod igy is is fog pasikkal érintkezni,legfeljebb te nem tudsz majd rola h aktiv szexuálisan felnőtt nőként..
2018. febr. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
66%
Nem örülnék,és ezt el is mondanám neki.De elfogadnám a döntését,és ugyanúgy szeretném.
2018. febr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%

Nem érdekelne.

A 17éves húgomnak durvább fotói voltak. (Nekemadott egy régi memóriakártyát)

Elbeszélgettem vele az adatvédelemről, meg arról, hogy ez nekem milyen kínos volt, majd ateistaként hálát adtunk azért, hogy mikor bátyánk akarta elkérni, nem találta meg.

Szerintem egy ízléses erotikus sorozat a playboyban és társaiban teljesen rendben van, azt sugallja büszke az alakjára, testére.

A tutti-fruttit meg a dögös macákat inkább hanyagold.

27n

2018. febr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
29%
Mondjuk az biztos, hogy a színésznői, divatmodelli munka része is hagyományosan a szerepekről, címlapokról, kampányokról, divatbemutatókról döntő férfiak szexuális kiszolgálása, csak most a #MeToo mozgalom kapcsán kezdtek el lázadozni ellene...
2018. febr. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!