Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normálisan lettünk nevelve...

Normálisan lettünk nevelve mégis miért lett ilyen a húgom?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz

20L vagyok van egy 16L tesóm

Anyám mindkettőnket normálisan nevelt,húgom születésekor nem azt csinálta hogy telefon tab a kezébe és azzal nőt fel

Anyám rendesen felnevelte ahogy azt kell tudja mi az hogy bujocskázni,gyurmázni biciklizni zsírkrétázni,társasozni


1-5 osztályosig jól tanult húgom,anya mindig vitte külön tanárhoz abból a tantárgyból ami nem ment neki

6 osztálytól romlott a jegyei a hozzáállása is 7 osztályosan megbukott kétszer,

most 8.osztályos és most se jobbak a jegyei,de most nem bukott meg semmiből


Semmi nem érdekli,csak rázza a vállát hazudik mindenről

Sokszor csak eljátsza,hogy tanul, de közben nem csinál semmit csak úgy ott ül a könyvnél

Telefon internet tab elvan tőle véve nincs neki


A suliba nem bántják mindenkivel jól kijön anyám éjjelente sír hogy mégis mit rontott el ha normálisan lett nevelve mindig foglalkozott vele ugyan úgy mint velem és nem érti miért lett ilyen

Iskolapszichológus se tudd vele mit kezdeni

mit lehetne kezdeni?



2018. febr. 20. 07:45
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Úgy gondolod hogy majd adjuk neki vissza majd attól biztos nekiáll tanulni

Azzal hogy visszaadjuk nem lesz neki jobb de rosszabb se

2018. febr. 20. 10:06
 12/29 anonim ***** válasza:
82%
S ha pl egy rossz tarsasagba keveredett? A jó kislanyok nem szoktak erről dicsekedni. S ha igazán ügyes az iskolapszochologust is siman kicselezi. Vagy csak ahogy írták kamaszok kamasza
2018. febr. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Iskola pszichológus nem talált nála semmit nem tudd vele mit kezdeni a suliba kijön mindenkivel nem hinném h rossz társaságba keveredne

11 éves hol kamasz mert 11 éves korában kezdődött el


Most 16 évesen oké fogjuk a kamaszságra na de 11 évesen az még csak egy gyerek

2018. febr. 20. 10:19
 14/29 anonim ***** válasza:
45%

"Úgy gondolod hogy majd adjuk neki vissza majd attól biztos nekiáll tanulni

Azzal hogy visszaadjuk nem lesz neki jobb de rosszabb se"


Nem, hanem úgy gondolom, hogy semmi mozgástere sincs, amikor 16 éves, még telefonálni se tud, sem neten megnézni bármit is, nem csinálhat semmi, rövid pórázon van tartva, nem csoda, hogy belebetegszik. Mindent ki akartok kényszeríteni tőle ilyen neveléssel, nem pedig rávezetni, hogy magától-magának tanuljon. Bizonyára q..va nagy a szigor, a konzervatív hozzáállás, amikből elege van, ez nem csak a telefon és a tablet elvétele, hanem még ezernyi más dolog is lehet, ha ilyen van. Nem értitek őt.


"hazudik mindenről " apropó... hallottátok már azt, hogy hazudni tanít, aki tiltással nevel?


stbstbstb

2018. febr. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
62%
És hogy totál be van fordulva, mert nem kezeltétek normálisan. És akkor most hirtelen meg kéne próbálni visszalapátolni a szrt a lóba...
2018. febr. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
93%
Próbálsz vele néha beszélgetni? Arról, ami őt érdekli. Számodra bármilyen hülyeség is az. Ha beavat a bizalmába, és elmondja, hogy mi foglalkoztatja, talàn rájöttök, hogy mi a baj. Én pl 13 évesen nagyon szerelmes voltam egy osztálytársamba, aki persze ezt nem viszonozta. Egy fél évem ráment, nem tanultam, csak ábrándoztam meg őt figyeltem a suliban is... Szóval lehet ilyen teljesen irracionálisnak tűnő oka is a dolognak.
2018. febr. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 Kései Sirató ***** válasza:
47%
Fogadjátok el, hogy ő ilyen. A társadalomnak szüksége van takarítókra,utcaseprőkre, újságkihordókra, szalagmunkásokra is. Nem csak ügyvédekből és orvosokból áll a világ. Persze még az is lehet, hogy megváltozik és elvégez egy szakmunkásképzőt is. MAjd a végzettsége, tudása, pénze és szerencséje szerint alakul úgyis az élete. Nem tudtok helyette tanulni, nem tudtok érte tenni, ha nem akarja.
2018. febr. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
74%

16 éves, még tini, de majd kinövi.

Én is ilyen voltam 16 évesen, lógtam a suliból, barátnőztem, buliztam, eszemben sem volt délutánonként a könyveket bújni. Nekem 7.-ben kezdődött, akkor romlottak nagyon a jegyeim.Magatartás közepes, szorgalom hanyag nő létemre :D

aztán kinőttem és szépen ment tovább a tanulás. a családi rend is helyre állt :)

2018. febr. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2018. febr. 20. 10:51
 20/29 anonim ***** válasza:
31%

Nem volt nálatok tudatos élet, rendes kommunikáció, ezért nem tudjátok, mi jár a fejébe, ezért hazudik.

Az iskolapszichológusok néha rosszabbak egy átlag embernél az utcáról.

Vele kell beszélni, olyannak aki tudja hogyan kell beszélni.

2018. febr. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!