Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti mit szólnátok...

Szülők! Ti mit szólnátok ahhoz, ha a lányotok a tőle idősebb barátját bemutatná nektek?

Figyelt kérdés

A lányotok 19 éves a barátja 26.


Hogy reagálnátok? elfogadnátok a kapcsolatot?



2018. febr. 21. 12:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Az én párom is idősebb nálam, kicsit feszült volt még a hangulat az elején, amikor először találkoztak, de jót beszélgettünk, nem volt gond. Elfogadtak minket.
2018. febr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Ez nem olyan nagy korkülönbség. Nem lenne gondom vele, mármint az életkora miatt. A többi meg azon múlik, hogy milyen, hogyan viselkedik a lányommal.

Ha a szüleidnek ez probléma lehet, akkor előre beszéld meg velük, ne a bemutatásnál derüljön ki, mert az ciki lehet mindenkinek.

2018. febr. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
86%
Mivel nagykorú és azt csinál, amit akar igen. Plussz 7 év nem olyan vészes.
2018. febr. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%
19 evesen mar felnott, szoval annyi evessel van egyutt, amennyivel akar. Es szerintem 30-ig meg elfogadhato. :)
2018. febr. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Miért ne fogadnám el? 7 ev nem olyan borzasztó nagy korkülönbség.
2018. febr. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen jó. Ha tényleg boldogok együtt, és megvan közöttük az összhang, és jól érzik magukat, és megértik egymást, és intelligensen egymásnak esése nélkül mindent megtudnak beszélni őszintén, és odafigyelnek egymásra mindig minden körülmények között, és vigyáznak egymásra és támogatják egymást, figyelembe veszik a másik igényeit, akkor teljesen rendben van.
2018. febr. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%

Általa szakított virág, ő fogja szagolni, tehát semmit nem szólnék.

Hiába egykorú, vagy csak pár évvel idősebb, ha bunkó, nem tetszene.

2018. febr. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
*és különben is, hogyha valaki meg nem fogadja el , akkor az meg az ő baja, ti attól még nyugodtan ugyanúgy együtt lehettek; hogy ők nem adják rá az áldásukat, meg próbálnak győzködni,meg lebeszélni róla.
2018. febr. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Ment mindenkinek a zöld.
2018. febr. 21. 13:33
 10/18 anonim ***** válasza:
81%

Az én párom 9 évvel idősebb nálam, én 24 vagyok. Nem volt semmi probléma ebből, a szüleim is szeretik. Nyílván nem a kora a legfontosabb, hanem hogy hogy viselkedik velem.

De mondjuk ha 20 év lenne köztünk azt már nem biztos hogy olyan könnyen lenyelnék.

2018. febr. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!