Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akik megszakították a kapcsola...

Akik megszakították a kapcsolatot a szüleikkel?

Figyelt kérdés
Miért tettétek? Nem hiányzik/hiányoznak? Nem érzitek rosszul magatokat, hogy akinek az életeteket köszönhetitek csak úgy elhagytátok?
2018. febr. 22. 10:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem.
2018. febr. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%

1. Nem en kertem, hogy adjanak eletet

2. Hiaba a szuleim, ha egy paraszt s***fejek, akkor nem fog erdekelni, hogy o miattuk letezem

3. Amiket tettek, az szamomra megbocsathatatlan, tehat nem, nem sajnalom hogy nem tartom veluk a kapcsolatot (pedig ok probalnak keresni)

2018. febr. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Alkoholizmus, ha ez nem lett volna elég, rendszeres fizikai és lelki bántalmazásban nőttem fel, anyám válogatott módon terrorizált, apám is, bár ő nem olyan gyakran, inkább csak berúgott és röhögve nézte. Nem, nem hiányoznak és nem, nem bánok semmit, embernek se nevezném az ilyen hulladékokat. Ezt úgy kérdezed, mint ha valakit a világra pottyantani akkora nagy érdem lenne, pedig önmagában egyáltalán nem az. Örülj, neki, hogy nem tudod átérezni.
2018. febr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért érezném?


Örülök, hogy végre nem kell minden nap gyomorgörccsel hazajárnom, hogy vajon ma miért üvöltenek velem, vagy egyáltalán hozzám szólnak-e, vagy totál leszarják, hogy létezem.


És köszi, nem kértem, hgoy megcsináljanak :)

2018. febr. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
66%

Az én helyzetem kicsit bonyultabb.

Édesapám meghalt egy két hete. Igazából, szerintem ha ebbe belegondol bárki is, az megfogja érteni mit érzek.

Párommal babát várunk (akinek van gyereke az tudja mennyibe kerül)

Eljött a temetés kifizetése. 3 testvérem van, és egy nevelő anyám.

A temetés 315e forintba kerül, ebből 210e nekem kellett kifizetni. - oda lett a babakelengyére összegyűjtött pénzem. Oké... Bárki akiben van egy kis igazságérzet az tudja h miért haragszok. Meg aki 315 elosztva 5 felé... Hát igen...

Oda adtam, apám legyen normálisan eltemetve. Persze elmondtam nekik h a babakelengye meg minden, de senkit nem érdekelt. Egyszer kértem pénzben segítséget kb 35.000 akkor se volt... Nekem legyen 210e zsebből.


Na ez az én okom. És nem is bánom. Csak engem innentől kezdve el lehet végérvényesen felejteni.

2018. febr. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
25%
Tudom nem ide valo,de én anyámat vesztettem el....másfél honapja....
2018. febr. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
46%
#6 Őszinte részvétem!
2018. febr. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%

12 eves koromban valtak el a szuleim, apam elkoltozott. Azelott se sokat volt otthon, mindig csajozott, nem foglalkozott velem.

Azota evente 2x talalkozunk kb, de az is ilyen eroltetett , az uj csaladjaval.

Nem konkretan apam hianyzik, hanem az erzes, hogy milyen lehet egy apaval felnoni.

2018. febr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%
Az én gyerekeim ne azért legyenek “hàlásak” mert kitoltam ôket, hanem a gondoskodás, a szeretet miatt. Ha èn nem adok miért is vàrnèk vissza bàrmit is?
2018. febr. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Köszönöm 7es....
2018. febr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!