Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Számomra furcsa módon kelti...

Számomra furcsa módon kelti az anyuka a fiát. Szerintetek ez elfogadható?

Figyelt kérdés
A 20 éves barátom ma meséli, hogy anyukája felkeltette ma, de oly módon, hogy ráfeküdt és elkezdte nyalogatni "aranyosan nem úúúgy ahogy gondolod" a fülét. Szerintem a nyalás attól még nyalás és kissé betegesnek tartom a dolgot ezt egy felnőtt férfinél és az 50 éves anyjánál. Ha az én anyukám keltene így, biztos lerugdosnám reflexből szegényemet. Csak számomra furcsa(és kissé undorító) ez az eset vagy ilyen rokoni viszonynál ez teljesen elfogadott?

2018. febr. 25. 12:30
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
76%
Furcsa, nekem is. De ha náluk ez belefér... ő dolguk,én nem csinálnék belőle ügyet.
2018. febr. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
93%
Egy igazi anyatigris.
2018. febr. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
98%

Hát nem tudom, én a páromtól sem tűrök el ilyesmit mert ez piszok bizarr.


A kutyánk egyébként pont így ébreszt. :D

2018. febr. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
97%
Lehet, hogy az anyuka azt álmodta saját magáról, hogy ő egy kutya.
2018. febr. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
97%

14! Ez jó! :)


Hát engem biztosan nem keltene fülnyalogatással, mert eleve utálom, ha felkeltenek. Kelek én magamtól is, bár mindig kómásan.


Nekem nem elfogadott, 20 éves létemre az anyám ne nyalogassa a fülemet. Mondjuk már jóval több vagyok.


Még az is más volna, ha te ébresztenéd így - szerintem.

2018. febr. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Szimplán arról van szó, hogy nálunk a hasonlók nem elfogadottak és emiatt nem tudtam hova tenni ezt az esetet. Mellesleg én elmondtam a véleményem a dologról neki, ő nem szeretett volna jobban belemenni a témába, nem is szeretnék többet kihozni a dologból vele. Lezártam magamban azóta úgy, hogy más család, más szokások és határok, de először elég nehéz volt megemészteni. Kíváncsi voltam mások véleményére is, ebben nincs semmi szerintem. Nem értem miért kell egyszerre letámadni az embert és próbálni veszekedést indítani. Bár tudom, sok ember ezzel a céllal használja ezt az oldalt, ami sajnálatos, hogy ebben találnak szórakozási lehetőséget.
2018. febr. 25. 13:36
 17/25 anonim ***** válasza:
13%

"Lezártam magamban azóta úgy, hogy más család, más szokások és határok, de először elég nehéz volt megemészteni."


Ugyan miért? Tapasztaltál bármi "rendelleneset" a fiúd viselkedésében?


"Kíváncsi voltam mások véleményére is, ebben nincs semmi szerintem. Nem értem miért kell egyszerre letámadni az embert és próbálni veszekedést indítani. Bár tudom, sok ember ezzel a céllal használja ezt az oldalt, ami sajnálatos, hogy ebben találnak szórakozási lehetőséget."


LOL. Mások véleménye kell, mert a magadéban nem bízol eléggé? Ha pedig nem korrelál a tiéddel, akkor nem veszed figyelembe?:D Szánalmas.

Amúgy ha nekem anno 20 évesen az épp aktuális párom "kifejtette volna a véleményét" a szüleimmel való kapcsolatom bármely mozzanatáról, igen rövid úton leállítottam volna - ahogy téged is leállított a pasid, és ezt nem bírtad megemészteni.:D

2018. febr. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Igen tapasztaltam néhány dolgot, melyeket most nem fejtenék ki, nem egészen ide tartoznak.

A második idézés tőlem pedig azért az ami, mivel érthetetlen számomra az indokolatlan agressziód...

2018. febr. 25. 14:26
 19/25 anonim ***** válasza:
12%
Milyen agresszió?:D Olyasmibe beleugatni, amihez nincs közöd, majd kitárgyalni az internet népével lényegesen agresszívebb dolog, mint felhívni erre a figyelmedet. Ne próbálkozz manipulációval, ügyetlen vagy benne.:-)
2018. febr. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
A nők miért mindih az ödipuszos pasikhoz vonzodnak.
2018. febr. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!