Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit mondjak a szüleimnek hogy...

Mit mondjak a szüleimnek hogy hova megyek? 17/f

Figyelt kérdés
Na szóval holnap lesz egy randim egy lánnyal de az a baj hogy 70 km-re van tőlünk. Ismerem azt a környéket... csak azt nem tudom hogy mit mondjak a szüleimnek hogy hova megyek, tuti hogy elfognak engedni, nem arról van szó hogy nem engednek el hanem az hogy cikinek érzem hogy egy lánnyal találkozok. Biztos örülnének neki, de néha túlzásba esnek/estek. Pl amikor haza kísértem egy lányt az iskolából kb 2 éve és apu meglátott bennünket a következőt életem át: apu elmondta anyunak és kérdezgette hogy hogy hívják a lányt, hány éves, mikor hívom át... könyörgöm csak hazakísértem. Azóta minig amikor egy lánnyal találkozom az hondom nekik hogy elmegyek edzeni/ elmegyek a haverommal találkozni. Ez igaz is félig, mert utánna tényleg elmegyek edzeni. Visznont ha messzebb találkozom egy lánnyal akkor azt mondom hogy a haveromék elvittek moziba/ bowlingozni vagy ilyesmi. De már ezt rengetegszer mondtam, valami mást kéne kitalálni.A lényeg: nem akarom azt mondani hogy randim lesz egy lánnyal.
2018. márc. 2. 18:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Mondd azt, hogy dolgod van.
2018. márc. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem elég ha csak annyit mondasz hogy találkozol az egyik barátoddal? Vagy azt is megkérdezik hogy melyik barátoddal, és mit csináltok majd?

Amúgy szerintem simán megmondhatnád nekik hogy randid lesz, de légyszi ne kérdezzenek róla, majd elmeséled ha lesz mit/szeretnéd... Ezzel el is lenne intézve, és hazudni se kellene nekik.

2018. márc. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Az ilyen szülőt se értem,profin megtanitja a gyerekét hazudni olyan erőszakos,és nem érti h miért bizalmatlan felé a gyerek ...
2018. márc. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a szuleid reakcioja full normalis, erdekli oket mi van veled, ha meg zavar h solat kerdezgetnek akkor azt is mond meg.
2018. márc. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Csak cikinek érzem
2018. márc. 2. 19:29
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Azt, hogy randizni mész. Gondolom szépen felöltözöl, beillatosítod magad. Jobb ha havert mondasz, és majd melegnek néznek?
2018. márc. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el nekik az igazat, de azt is mondd el, hogy most olyan életkorban vagy, hogy cikinek érzed, ha részletesen kell erről mesélned, és nem esik jól, ha faggatnak vagy nagy feneket kerítenek a dolognak. Nyugtasd meg őket, hogy ha komolyra fordul, úgyis bemutatod a lányt. Szerintem ők is megnyugodnának, és te sem kerülnél kellemetlen helyzetbe, ha véletlenül lebuknál. Egyébként meg is mondhatod, hogyha nem tartják be azt, hogy nem faggatóznak, stb., akkor többet nem mondasz el nekik semmit. Így meg elmondhatsz pont annyit, amennyit jónak látsz.
2018. márc. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42%

Én is cikinek éreztem...

Azt találtam ki, h bowlingozni megyünk a sulis haverokkal.

2018. márc. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%

A szülők már csak ilyenek. Ha majd neked lesz gyereked, hidd el, pontosan ugyanígy fogsz viselkedni. Mindenki örül, amikor a kamasz gyereke először elkezd ismerkedni, legalábbis fiúk esetében, a lányokat inkább félteni szokták.

Nincs ebben semmi rossz, örülj neki, hogy érdeklődnek és beszélgetnek veled. Mást le sem tojnak a szülei, vagy nem engedik el sehová, stb... Eljön majd a nap, mikor sírva gondolsz vissza rá, milyen jó volt, amikor apukád heccelt a lányokkal.

Nem olyan nehéz ezt kezelni. Megmondod, hogy igen, egy lánnyal találkozom, Sárikának hívják, innen meg onnan ismerem, nagyon aranyos, de még nem alakult ki semmi, találkozni szeretnék vele párszor, utána meglátjuk.

Ha nem titkolózol meg szégyellősködsz, hanem felnőttként, nyíltan beszélsz erről a szüleiddel, akkor ők is komolyan fognak venni és nem kell majd faggatniuk, mert úgyis mondod magadtól. Nincs abban semmi szégyellnivaló, hogy csajozol. :D

2018. márc. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Osztálytalálkozó

Tanárbucsuztato

2018. márc. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!