Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám még egy fiu osztálytársa...

Anyám még egy fiu osztálytársamhoz sem akar elengedni. Miért ilyen?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. Volt már oár pasim, de eggyikröl sem mesélte anyámnak mert kiakad és hisztizik h a fiuk mind csak a sexet akarják.. blalaba.

Nem nagyon szeretném ezt megbeszélni vele. Nem vagyunk túl jó kapcsolatban. Mit tegyek? Normális hogy még buliba se enged mert hogy pasiznék? Én értem hogy félt, de ha valakit ismerek mint barát, nemigaz hogy nem mehetek el hozzá... ui:elnézést a helyesírási hibákért,siettem



2018. márc. 2. 22:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
És szűz vagy még vagy anyukádnak igaza volt?
2018. márc. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
19%
16 évesen énse szivesen engednélek át egy fiúhoz bocsi.
2018. márc. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Dehát osztálytárs , és csak barátok vagyunk
2018. márc. 2. 23:22
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Ha az én lányom lennél, simán átengednélek, ha tudom hogy normális a tag. Nem értem azokat az embereket, akik nem engednének át egy fiúhoz 16 éves létedre...
2018. márc. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
Hm, lássuk csak, 16 évesen már túl vagy egy pár pasin, mindegyiket eltitkoltad, nem vagy jóban anyukáddal, nem beszélsz meg vele semmit... nem is értem, vajon miért nem bízik meg benned... rejtély...
2018. márc. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%

Hát és vajon miért titkolta el? Azért mert a szülei így viselkednek (" kiakad és hisztizik h a fiuk mind csak a sexet akarják.. blalaba.") és így nevelték, hogy "az összes csúnya, gonosz fiú csak ki akar használni, bántani akar" stb. és, hogy kb. ránézni sem szabad egy ellenkező neműre, és ez nem normális... Attól, hogy a szülő tabuként kezeli és tagadja a szerelmet, az érzelmeket, a vonzódást, a szexualitást stb., attól az még létezik és nem lehet eltitkolni egy tini lánytól. Ez kb. a "homokba dugom a fejem" és a "nem veszek róla tudomást, úgy csinálok mintha ilyen nem is létezne" kategória, ami szerintem rendkívül káros és sokkal jobb lenne, ha a szülő arra törekedne, hogy kiépítsen egy őszinte kapcsolatot a gyerekével (hogy az merjen vele beszélni mindenről, merjen tanácsot kérni stb.) és, hogy segítsen a gyerekének (hogy az minél tájékozottabb legyen, ne legyen túl naív, álljon ki magáért, legyen véleménye és ha egy önálló dönést kell hoznia, akkor azt a legjobb tudomása szerint tegye stb.). Ha ez így történik, akkor a gyerekben megvan a bizalom a szülei felé és nem hazudozik, nem titkolózik. Ez itt láthatóan nem történt meg...


Én igazából nem értem anyukád reakcióját. Én úgy gondolom, hogy 16 évesen teljesen normális, ha valaki érdeklődik a másik nem iránt, barátja/baránője van és szerintem már a szex sem olyan hú, de nagyon korai (ez szerintem egyénfüggő, én pl. még nagyon nem lettem volna rá kész, de más pedig simán lehet), de azt még megértem, ha ő ezt nem támogatja, nem örülne neki, de itt még csak erről sincsen szó...Azért az nagyon meredek, ha még az osztálytársaddal sem akar elengedni. Így előbb-utóbb kb. bezár a házba és tönkreteszi a szociális életedet, nem maradnak barátaid, ha soha, senkivel, sehová nem mehetsz... Szerintem beszélj anyukáddal és próbáld őt meggyőzni, hogy elengedjen...Lesz ott még rajtatok kívül más barát, osztálytárs? Esetleg úgy könnyebben elengedne. Modd el, hogy mit terveztek csinálni, hol, mikor és bizonygasd, hogy ő csak egy barát, az osztálytársad és nem akartok egymástól semmit.

2018. márc. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%
Az ilyen szülőtől lép le a gyerek 18 éveen vagy rosszabb esetben férj és gyerek melett 30 40 évesen megbolondul felrug mindent,és kezdi bepotolni a tini kor dolgait..
2018. márc. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%

#5

az hogy a lány titkolózik, hazudik az ebben a szituban az anya hibája.

2018. márc. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%
"...a fiúk mind csak a szexet akarják... blalaha". Hat, blalaha vagy sem, kívancsi lennék, hogy nincs-e igaza, ha 16 évesen mar túl vagy pár pasin...
2018. márc. 3. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
34%
Adott egy tizenhat éves lány, "pár" pasival a háta mögött, aki hazudik mint a vízfolyás. Az anyja helyében én se hinnék neki, persze, csak osztálytárak.. meg ki tudja hányadik kúrópajtija kiscsávó.
2018. márc. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!